Göz Makyajı Hangi far?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

DingiltereKralicesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.746
10
Bacularım, kullandığınız ve memnun olduğunuz, bizlere önerebileceğiniz farlar hangileri ? sengözlerimebaksanab

Aldığımız farlar çoğu zaman kalıcı olmuyor, renkler canlı olmuyor, ... vs sorunlarla karşılaşıyoruz. :dilcikar:

Kalıcı, güzel renkli far önerileriniz nelerdir ?

Resim ve fiyatları ile açıklarsanız tam süper olur

Şimdiden paylaşımlar için teşekkürler :enbuyukkk:

kesinlikle mac şakkıdı
hatta benim için artık far=mac :roflol:
gayet kalıcı, renk çeşitleri çokkk fazla ayrıca rengi olduğu gibi veriyor, canlı yani. :lepi:
teklileri 33 ytl.

slm cnm bilmiyorum türkiyede varmi bu marka artdeco farlari mükemmel renk renk ben kullaniyorum cokda memnunum ve birde önerim channel harika farlari

bende jade nin tekli farlarından cok memnunum azerbaycandan almıstım süperler birde flor mar ın tekli farı özellikle petrol mavisi olan rengi ve carminın farlarından memnunum mac henüz alamadım almaya her kaltıgımda tek renk yetmiyor o yuzdende 3-4 tane almaya da param yetmediği için vazgeçiyorum

caım hep aklıma takılıyor benimde, mineral farların sürümü kolay mı? toz olduğundan sanki sürerken dökülür gibi geliyor da bana benneyaptımki

Orjinal fırçalarıyla kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Kaldı ki far sürme konusunda son derece yeteneksizim. Günlük makyajda far kullanmam pek. Ama bunlar hem uzun süre kalıcı oldukları için hem de kullanımı kolay olduğu için gece makyajında kurtarıcım oldular.

M.A.C the body shop (özellikle shimmer cubes çok güzell) ve pupa nın farlarını kullanıyorum çok memnunum hepsinden tatilde yurtdışına çıkınca m.a.c stoklamayı düşünüyorum :lepi:

ben cecilein bu farlarını kullanıorum ve çok memnunum:lepi:
ıslak ve kuru olarak kullanılabiliyor.
fiyatlarıda 17 civarında:icecream:
2,4,7 numaraları var bende ama yavaş yavaş seriyi tamamlıcam herhaldehihoyyyt

çok güzelmiş renkleri. ben de bu markayı denemek istiyorum.hihoyyyt tüm renkleri harika görünüyor
ben loreal flormar mybelline ve verita kullanıyorum.

2 numara gerçekten çok güzelmiş tam benlik :lepi:

mineral farlar toz olduğu için dökülüyro malesef ve kesinlikle de kutuda durduğu gibi durmuyor...sürüldüğü zaman aşırı cart renkler elde ediliyor ben beğenmedim şahsen...

ben avon farları kullanıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…