Hangi Eşyalarla Konuştunuz?

B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
Şu ana kadar hangi eşyalarla konuştunuz??lülülülülülü

Ben;

Duvarlarla,telefonlajeyyar,aynayla..vede bilgisayarla aramızda olan bağı görseniz şaşırırsınız laelaelaelaelae

• Konu Sahibi busra_tuna
eşyalarla konuşmam ama özellikle kk da okuduğum bişiye kahkayı çok attım

• Konu Sahibi busra_tuna
evimle konuşurum,işimle,arabamla,bilgisayarımla konuşuyorum tıpkı cocukları sever gibi oksar sever ve öperim :)
hatta gecen gün sokaga girdim yanımda yeğenim var ,sokak boş başladım CANIMMMMMM BENİMMMMMMMMM GÜZELİMMMM BENİMMMM YAVLUMMM BENİM YERİMMMM YERİMMM seniiiiii dedim garipim yegenim ona yapıyorum sanmış teyzeee ne yapıyonnnn diyince ARABAYI seviyomm dedim :)

• Konu Sahibi busra_tuna
benim tarçın adında oyuncak ayım var arasıra dertleşiriz:)

• Konu Sahibi busra_tuna
konuşmam için karşımda bi şey olmasına gerek yokki...))

• Konu Sahibi busra_tuna
bende aynala çok konuşurum aslında genellikle birine kızmışsam aynada o kişiyle accayip tartışırım

• Konu Sahibi busra_tuna
ben bişi anlamadım seslimi konuşmayı kasdediyorsunuz ? sesli konuşma ise ben hiç sesli konuşmadım ne kendi kendimle ne de cisimlerle ama inanın konuşmayı çok isterim insan rahatlar

• Konu Sahibi busra_tuna
Bende aynayla çok konuşurum çok iyi geliyor terapi gibi :)

• Konu Sahibi busra_tuna
cicek esya degil ama ben ciceklerimle konusurum ozellikle orkidelerde ise yariyor

valla ben manyak gibi çarptığım eşyalara pardon diom :)

bir ara çok çok sinirliydim ve kötüydüm konuşacak birini bulamadım buzdolabıyla konuşmuştum ve fırınlar hatırladıkça gülüyorum:)

Kızlar valla ben tek olduğumu sanıyordum benim gibi sıyırmış başkaları da varmış .Şimdi değil ama ergenlik dönemimde aynayla çoooooooook muhabbetlerimiz olmuştur.Özellikle banyodaki aynayla saatlerce konuşurdum, annemde basbas bağırırdı naaptın deliğemi düştün çıkamadın bir türlü diye.

üniye ilk basladıgım sene öle ağır bir depresyona girmiştim ki odamdan dısarı cıkmıyodum nerdeyde ve hep duvarlarla konusurdum. allahdan gecti şükür

Eşyalar ile konuşmam...

iç sesimle, vicdanımla konuşurum çoğu kez...

Gönlümün yönünü dinlerim.. :1rolleyes:

ben de herşeyle konuşurum uzu süre kalabalıklar içinde yalnız kalınca konuşma ihtiyacımı eşyalarla karşılıyodum heralde
mesela kapanmıyan dolap kapağına kapan be güzelim uğraştırma beni derim
telefonu kapatır konuyla ilgili yorumlarıma devam ederim ama telefona bakarak sanki beni görecekler
şimdi kk var arkadaşlarım var onlarla konuşuyorum çoğunu yazmaya çalışıyorum ama yazamadıklarımı ekrana karşı söylüyorum veya basıyorum kahkahayı evde herkes bana bakıyo eşim sıyırdı yine diyo

kendi kendimee sölenirrrrrr telefonlaaaa öle karşıdan bakarım telefona onlaa konuşurummmmm

X