Hangi Düdüklü Tencere

Fissler 1845 yılında kurulmuş olan bir firmadır ve 174 yıldır düdüklü tencere üretimi yapmaktadır. Fissler Vitavit Edition, Fissler Vitavit Premium, Fissler Vitavit Comfort ve Fissler Vitaquick olmak üzere dört adet modeli vardır. Bu modelleri 2.5 litre ile 10 litre arasında çeşitli ebatlarda satın alabilirsiniz.
Fissler düdüklü tencereleri, hayatta bir defa alınan mallar sınıfında düdüklü tencere bölümünü tek başına kapatan marka olarak da bilinmektedir.
Neden Fissler Düdüklü Tencere almalıyız sorusuna yanıt verecek olursak eğer bunu birkaç madde ile sıralayabiliriz;
  • Zaman ve Enerji Tasarrufu: Fissler Vitavit ve Fissler Vitaquick model düdüklü tencerelerin herhangi birisiyle yapacağınız yemekleri çok hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Örneğin normal bir düdüklü tencerede 40-50 dakikada pişireceğiniz bir yemeği, Fissler Vitavit Edition düdüklü tencere ile 10 dakikada pişirebilirsiniz. Başka bir örnek verecek olursak normal bir düdüklü tencerenin 2-3 saatte pişirebildiği zorlu et yemeklerini Fissler Vitaquick model düdüklü tencere ile 30 dakikada kolaylıkla pişirebilirsiniz. Pişirme sürelerinin bu denli kısalması sayesinde enerjiden de tasarruf etmek harika!
  • Daha Lezzetli Yemekler: Su buharını ilk başta attıktan sonra kendini kapatıyor ve dolayısıyla eğer pişen yemek kokulu bir yemekse tüm evi yemek kokusu kaplamıyor. Kendi içerisinde yavaş yavaş o lezzeti de dışarıya bırakmadan daha lezzetli yemekler yapmanıza katkı sağlıyor.
  • Buharda Pişirme Teknoloji: Fissler Vitavit Comfort, Vitavit Edition ve Vitavit Premium modellerinin yanında gönderilen buharda pişirme aparatı ile çok kısa bir sürede 6-7 dakikada çok lezzetli ve sağlıklı sebzeler pişirebilirsiniz.
  • Güvenli ve Pratik: Yoğun mutfak temposunda yemek pişirirken elinizin kolunuzun bir parçası gibi olması ve 174 yıllık üretim tecrübesinin getirdiği rahat kullanım özellikleri ile işinizi oldukça kolaylaştıracak. Ayrıca son derece güvenli olması nedeniyle içiniz rahat bir şekilde en lezzetli yemeklerinizi pişirebileceksiniz.
Bunlara ek olarak kullanıcı deneyimlerine göre Fissler düdüklü tencereleri 30-40 yıl hiçbir zedelenme veya deforme olmaksızın kullanabilirsiniz. Kolay servis imkânı ve garanti kapsamıyla da müşterilerinin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı başarmış bir firmadır. Zaten 174 yıllık deneyimde bunu gerektirir.
Tüm bu sayılan nedenler sonucunda Fissler Vitavit Comfort, Fissler Vitavit Edition, Fissler Vitavit Premium ve Fissler Vitaquick modellerinden herhangi birisini tercih edip buraya tıklayarak kolaylıkla ve güvenli olarak satın alabilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. İyi günler…
.... adresinden ucuz ve garantili olarak satın alabilirsiniz. herkese iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
düdüklü için marka olarak önce fissler sonra tefal bence.

benim bir günlük için 4,5 litre, misafir için de 6 litreye ihtiyacım vardı.

Düdüklü için ayarladığım bütçeye ya 6 litre vitaquick fissler alacaktım ya da 4,5 litre + 6 litrelik takım tefal alacaktım. bu ikisinin fiyatları aynıydı benim aldığım zaman. Ben günlük 6 litrenin kullanımının zor olacağını düşündüğüm için tefalden takım ikili set aldım. pişman değilim.

tavsiyem eğer bütçeniz elveriyorsa takım halinde ikili fissler almanız. ama bu imkanınız yoksa 6 litre fissler mi ikili takım tefal mi diye sorarsanız ben tefali tercih ettim.

benim aldığım ürünü "Tefal Evidence Clipso Precision 6+4,5 Lt Düdüklü Tencere Seti" olarak aratırsanız bulursunuz.

Karaca marka kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.

ben fissler düdüklü tencere kullanıyorum. çoda memnunum. biraz pahalı diğer düdüklülere göre ancak sonuna kadar hak ediyor. bir kere patlamaya karşı son derece güvenli. özel kilit sisteminden dolayı. tek artı nıktası buda değil. özelliklerinin anlatıldığı güzel bir blog mevcut sizinle paylaşıyorum. okuyanlara kesinlikle faydalı olacaktır.
....
.....

Son düzenleyen: Moderatör:
X