hangi doktora inanıcam

mhtp

tutun bana annemm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
3.586
24
ya bana bir akıl verin...her gittiğim dr farklı bişi söylüyor...

yaklaşık bir ayönce kimyasal gebelikten düşük yaptığımda gittiğim dr korunup korunmama hakkında birşey söylemedi...zaten ben de ağlamaktan sormak aklıma gelmedi...sonra başka dr gittim ne zaman hazır hissediyosan o zaman bebk yapabilirsin dedi....bir dr daha gittim bazı testler için o da beklemene gerek yok hamile kalmaman için hiçbir neden yok dedi...1 hafta önce erken ve ağrılı bir adet başladı ve dr gittim..bir ay korunmalısın sonra bakarız dedi...
ne bu böyle hepsi farklı birşey söylüyor bu da strese neden oluyor....
bir akıl verin hangisine inanıp hareket edeyim...ben artık hamile olmak bebeğime kavuşmak istiyorum....:ecrin_bebek:

canım ben 3 dusuk yaptım ve beklemenın bosa zamn kaybı oldugunu anladım bence 1 adet sonrasında calısmalar basla tahlıllerını yaptıracaksanda bu zaman ıcerısınde yaptıtrırsın gecmıs olsun allah bıdaha yasatmasın ınsallah

ayy valla ben bekle bekle mahvoldum zaten...saol canım.....

hiç korunmana gerek yok.kimyasal gebelik sonrası zaten adet olmuşsun.

ay valla salıyorum gitsin....hayırlısı olsun zaten bebeğim gelecekse gelir.....

canım bende kimyasal gebelik yaşadim..1 ay eşim yanım da olmadiğindan korunmamada gerek kalmadi..şimdi mems olunca 2 nci günü hormonlarıma baktırcam..okadar..kasmaya ve stres yapmaya gerek yok akışına bırakmak lazım..sevgiler

kimyasal gebelik ve kendiliğnden düşük olduğu için sadece 1 hafta korunsan yeter,ilişki yasak,daha sonra korunmaya gerek yok,bebek oluşmadığı için vücudun çok hırpalanmamış oluyor
geçmiş olsun cnm,çalışmalara başla sen
hayırlısı olsun bakalım...

teşekkür ederim cevaplarınız için....iiiiiiiii yıllar.........

valla bende aynı şeyi yaşadım.yaşıyorumda.kafayı yicem bende.kaç tane doktor değiştirdim sayısını unttum valla.biri şunu yap derken öteki yapma diyo.biri muayenede miyomumu fark etmezken diğeri fark ediyo.güvenim sarsılıyo doktoruma karşı gene doktor arıyorum.uffffff

fundacım haklısın hepsi kendine göre yorum yapıyor..bişi sölesen kendilerinede toz kondurmuyolar..valla delircem...
bende kendim neye inanmak istiyosam o doğruıultuda gidiyom...saldım valla....
internet sitelerin tamamında kimyasal gebelikten bahsediliyor..dr bana kimyasal gebelik die bişi yoktur dedi mesela....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…