hangi bezi kullanacaz?

aysen_balikesir

nazlı miray yaşam hediyem
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
433
9
37
KIZLAR BEBEKLERE HANGİ BEZİ KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ
BEN YENİDOĞAN PRİMA ALDIM 1PAKET AMA Bİ ARKADAŞIM ONDAN MEMLUN KALMADIĞINI BEBEK ÇİŞİNİ BİLE YAPSA ACAYİP BİR KOKU SALDIĞINI SÖYLEDİ
EN İYİSİ HANGİSİ ACABA BİRAZ STOK YAPMAK İSTİYORUM AMA HANGİ MARKAYI TERCİH EDEYİM PRİMAYA DEMAMMI BAŞKA Bİ MARKA MI?
SİZLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ:CüvCüv:

canım bende prima aldım içinde 98 adet var stok yapma bence bekle onu bir kullan her bebekte farklı olabilir sonra deneme yanılma yöntemi deneriz herhalde

canım bende prima aldım yeni bebek 3-6. eşimin bi yakınına gitmiştik bebeği 48 günlüktü doğumdan beri prima yeni doğan almış hala onu kullanıyo bencede önce bir paket al her bebek bir olmuyo bakarsın seninki çabuk gelişir değiştirmek zorunda kalırsın bu sefer diğerleri boşa gider bide her bez her bebekte bir olmuyo ben o arkadaşa hususi sordum ben değişik bezde kullandım dedi mesela hiç pişik olmamış bebek bebğin cildinden kaynaklanıyo bazı şeylerde ben eğer primadan memnun kalmazsam diğerlerinide denicem illaki biri olur.

Bende Prima'nın yeni doğanından aldım 78'lik bir paket. Ama stok yapmayacağım. Belki kullanımda bi sorun olur. Bebeğime iyi gelmez. Yada ne bileyim çabuk büyür. Küçülür bezler diye bittikçe alacağım...

herkez gıbı bende prıma aldım dun aksam paketın ıcıne baktımda baya ınce bezı hoş 2saatte bır altı acılıyo ama ne bıleyım pek içime sinmedı dogrusu inşallah pişik falan yapmaz

canımm ben canbebe aldımm yeni doğan 66 lı...bebeğin poposu ilk günlerde neye alışırsa öyle gidermişş açıkçası prima bana çok pahallı geldi ...olduğu gün olur olmadığı gün olur duruma göre bakacaz artıkkk ...

Diğer markaların numunelerini denedim primadan sonra.Kesinlikle prima en iyisi bence
ıl etapta stok yapmayın çok.Ben 66 lı 2 paket almıştım tam yetmişti.Bebekler ilk 2 ay çok sık kaka yapıyorlar çünkü çok bez gidiyor.

ay benim annemler evy bayby almışlar kayınvalidem primanın uyu ve oynasını almış bizde pirimima 4 9 kilosunu aldık ne olacak nasıl olacak bilmem

ben yeni doğan prima aldım1 paket bakalım bebişmiz doğunca deneyeceğiz.. herkes prima iyi diyor ama bizimkinin poposuna iyi gelcekmi bakalım :)

prima , hugies,jonhsons, israil ürünü oldugu için ben kullanmayacağım,evet malesef çok kaliteli ama protesto için boykot kararına uyacam,baby star ve evy babay türk malı yerli malı zaten çok sık değiştirince bi sorun olmaz,fena değil onlarda

X