Hangi âdet ve ovulasyon hesaplama uygulamasını kullanıyorsunuz?

Ay-n ilk Hali

Minik küncü tanem benimle ♡
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
2.530
1.430
Merhaba hanımlar...

Ben âdet ve ovulasyon hesaplama programı olarak 11 aydır Takvimim uygulamasını kullanıyorum ve çok memnûnum. Beklenen âdet tarihimi, geçmiş âdet tarihlerime bakarak çok iyi tahmin edebilen bir uygulama ve yumurtlama dönemimi de oradan takip edebiliyorum. Üstelik şifreyle giriş ile de bütün kayıtlarımı ve yazdığım notları güvende tutuyorum.

Siz hangi uygulamayı kullanıyorsunuz ve bu konuda en iyi uygulama size göre hangisi ?

Bende yıllardır aynı uygulamayı kullanıyorum çok da memnunum hamile kaldığım için girmiyorum tabi:)) yakında şifresini unutmazsam iyi

Bende yıllardır aynı uygulamayı kullanıyorum çok da memnunum hamile kaldığım için girmiyorum tabi:)) yakında şifresini unutmazsam iyi

Hamileyim! moduna geçmedin mi? Ben geçebilim diye bekliyorum valla :)
Bu arada hayırlı olsun, Allah sağlık ve sıhhat ile kucağına almayı nasip etsin.

Arkadaşlar mrb ben 15 aylik evliyim hic korunmadm.çocuk sahibi olmak istiyorum bu ay deqisik bisey oldu reqlm qelmeden 10 qn önce bile sancim olur qouyuslerim acirdi ama bu ay ne sanci ne qoyus aqrisi olmadi sanki hic hasta olmiyacak qibiyim vücudum rahat ve reqlim.dörtqun.qecikti buqunde ddurdumyere . Asim.döndü qozlerim karardi tansiyonm.düştüsozce hamile olabilirmiyim testte yapmadm.erken diye

Regl geçti diyorsunuz test yapın varsa çıkar mutlaka. Ben adete 4 gün kala test yapıp öğrendim. Allah Gönlünüze göre versin

Regl geçti diyorsunuz test yapın varsa çıkar mutlaka. Ben adete 4 gün kala test yapıp öğrendim. Allah Gönlünüze göre versin
Amin ALLAH razi olsun cumlemizin ins inaninoo kadar test yaptim ki yapmaya korkuyorum şuan kan tahlili yapicam inşallah ama olurum diye korkuyorum bas dönmesibeni daha fazla supelendirdi bbaşkada belirti yok cnki qecikme ve bas dönmesihhicte hasta olacakqibi deqilim bide bbirşey sormak istiyorum şuan bacaklarm.çok yaniyor dayanamiyorum aqiriyor hamilelik belirtisi olabilirmi

Merhaba canım bende 3 aylık evliyim. Bahsettiğin belirtilerin daha fazlası bende de var bu ay ama daha âdetime 6 gün var. Normalde 1 hafta önceden dediğin gibi göğüslerimin şişip çok ağrıması gerekirken ilk kez sadece uçlarına dokundukça sızlıyor ve karnım şiserdi ilk kez şişmedi bu ay. Sabah test yaptım ama negatif çıktı, daha 1 haftam var belki daha erkendir sonuç için ama senin tarihin 4 gün geçtiği için sabah ilk idrarla bir test yap derim, sonuç büyük ihtimalle çıkacaktır. Kan testi yaptırsan da çıkar zaten.

Belirti kişiden kişiye değişir canım. Bende hiç olmadı mesela onun için bilemiyorum :) en büyük belirti adet gecikmesi oda olmuş zaten.
Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

nisameleinşallah 48640243 .!.:
Belirti kişiden kişiye değişir canım. Bende hiç olmadı mesela onun için bilemiyorum :) en büyük belirti adet gecikmesi oda olmuş zaten.
Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah :)
Tesekkur ederim insallah

İnamm idrar testi yapmaya korkuyorum okadar

Kızlar aranızda başka âdet takvimi uygulaması kullanan yok mu? Takvimimden çok sıkıldım artık farklı özellikler arıyorum yani yeni bir uygulama arıyorum. Aranızda uygulama önerecek kimse yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…