Hamişlerr bir bakar mısınız?

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.692
1.586
şimdi öncelikle 5 senedir hamile kalmaya çalışsamda olmadıı bu zamna kadar ama bu ay bende farklılıklar var ...daha adetime 1 hafta var ancak bendeki belirtiler çok fazla
1.gaz çok fazla
2.iştahım açıldı
3.tansiyonum bu aralar çok fazla düşüyo ve uyku basması oluyo
4.en son eşimle birlikte olduğumda kasıklarıma ağrı girdi ve sertleştii(özellikle bu oldumu hamile kaldığınızı öğrenmeden önce)
5.göğüslerim normalde şişerdi ama bu sefer şişmedi ve ağrıda yok
6.hem ateş basıyo ama bi yandanda ayaklarımda 2 tane çorapla geziyorummmCADIARZU
şimdi lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşında içimi rahatlatın dayanamıyorummmmmmmmdelikafadulden
acaba diyorumm hamilemiyim bennnnnn:CüvCüvldumu bu sefer aceppCADIARZU

10 kişi bakmışş ama hiç kimsemi yazmamışş yaaaaakannehirakannehir

canım merhaba öncelikle inş. rabbim ellerimizi boş bırakmaz. ben hamile değilim ama senin gibi 5 sene özlem çekenlerdenim benim de adet günüm bu gün burada yazd. belirtiler den 2-3 tanesini bende yaşıyorum ama sabırlı olmaya çalışıyorum ne kadar zor olsa da yıllar sabrı da öğretiyor insana rabbim büyük allah gönlüne göre versin....

valla hayatım çok net hatırladıgım bi bu madde...
zira 4. aya kadar tansiyonum hep 8-4, 8-5 seviyesindeydi
diğelerini anımsıyamadım fakat adet olmadan evvel ne gibi belirtiler oluyosa her biri vardi bende
karın agrisi, baş agrisi, mide bulantısı vb.

dilerim hakkında hayırlısı neyse o olur.

canım 7 haftalık hamileyim,benim ilk belirtim yumurtlamadan hemen sonra göğüs ağrım başladı hala devam ediyo,göğüslerime dokunamıyodum..diğer yazdığın belirtilerin hiçbirini yaşamadım.ama umarım senin hamişlik belirtilerindir bunlar.rabbim sana ve tüm isteyenlerenasip etsin,sonucu yaz olurmu:Saruboceq:

canim evet bunlar hamilelik belirtileriymis bendede gecen ayy bu belitiler vardi ama olmadi ins bu ay olur diyorum Allahim bir once önce istegine kavusturur seni ins

çok saolun kızlarr allahım her isteyene nasip etsin... sonucumu yazarım burdan...çok iyi geldi yorumlarınız....inşallahh bunlar hamilelik belirtileridirrr...:CüvCüv::CüvCüv:

hıı kızlar bu arada yumurtlama günümden sonra 5 -6 gün kadar devamlı su gibi akıntım oldu ama öyle böle deil resmen altıma kaçırmışım gibi oluyodu özellikle sabahları oluyoduu bide idrarım daa böle bi bulanıklık ve çok fazla parçacıklar varrrrsırnaşık şeyayy iyice kafayı kırdımmmsırnaşık şey

yaa hamiş yokmu aranızdaaa halbuki bi sürü var hamişler içinnn:gitmeralar dolu hamişlerleeee
neden benim konuma bakıp bakıp geçiyonuz bir iki bişi yazında içimi acık rahatlatın yaaa:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…