hamişler toplam kaç kilo aldınız?

ben 27 haftalık hamileyim 7 kilo almışım aslında çok değil ama bir ayda 5 kilo aldığım için doktorum dikkat etmem gerektiğini söyledi çok iştahlı değilim ama ferrum fort kullanmaya başlayınca böyle oldu diye düşünüyorum

29. haftadayım kilo 9 , 13 'ü aşmam umarım
52,200 ile hamile kaldım

p4280385py9.th.jpg

allah nazarlardan saklasın :nazar: maşallah çok güzel çıkmışsın cnmcığım yerimseniben a.s.

kızlar bende 63 ile hamile kaldım şun anda 11+6 günlük tazecikkk hamişim bu sabah tartıldım 600 gr cık almışım :dance: çok sevinmeyim 27. haftalarda buluşmak üzere sırnaşık şey

Bende 55 kg ile başladım hamileliğe..şimdi 71 kiloyum.16 kilo almışım.hamileliğin sonunda kaç kilo olurum bilmiyorum.çok da dert etmiyorum.bebişim sağlıklı olsunda hertürlü veririz.
kilom çok ama kızlar yüzüm zayıf kollarım filanda pek şişmediler...basen,göbek,çok çıktı ..resmim henüz yok.bu aralar çektirirsem gösteririm kızlar size..

selam kızlar, ben 28 haftalık hamileyim ve 10 kilo aldım. neyseki doktorum bişeyler deyip de moralimi bozmuyor :dance: arada kocişkoma şişkosun diyerek kaşındığımda :roflol: sensin şişko diye dalga geçiyor ama ben altta kalır mıyım, "ben şişko değilim biz iki kişiyiz hem bendeki göbek değil bebek, hıh" diyorum :roflol:

merhaba kızlar ben 28 +5 ve 17 kilo aldım ama göbegim basenlerim ve:1rolleyes:totom büyüdü :teselli:eşim teselli veriyo ama ben böle istiyom diyo verme sakın kilolarnı dahada al diyor :eek:klava::eek:klava:

ben 74 kg hamile kaldım şu anda 79 kg yum yani beş kg almışım...ilk gebeliğimde 23 kg almıştım ..yani bu kişinin hamile olmadan önceki durumuyla çok ilgili..

kızlar ben 28 haftalık hamileyim ve 12 kilo aldım
son 3 ayda her ay 4 kilo alıyorum nerdeyse
ama şekerim yükseldiği için tatlıyı kestim son 10 gündür gram yükselmedim sanırım ben zayıflıyorum bebişim büyüyüor

bende bu sabah tartıldım 63 olmuşum :KK43:
54 le başlamıştı hamileliğim. toplam 9 kg almışım....
haftamı yazmayı unutmuşum... 29+ 6 günlük hamileyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar rekora ben gidiyorum sanırım:KK43: 17 kg almışım toplam 28+6 yım daha offf inşallah daha almam doğuma kadar düşünemiyorum kendimi

ah ah alan da şikayetçi almayanda 29 haftalık hamişim ben 63 kiloyla hamiş kaldım we şuanda 65kilo 400 gr sadece 2 kilo 400 gr almışım neyseki bebeğin gelişimi haftasıyla orantılı 4 aylık hamiş olanların yanında psikolojim bile bozuluyordu ama şimdi şükrediyorumm...

slm bayanlar ben 31+1haftalık hamileyim 10 kilo almışım 58 kilo ile başlamıştım ama ben son haftalarımı göremicem sanırım 1 haftadır raporluyum doktorum erkendoğum olabilir diyor biraz korkuyorummmm

X