hamişler sorum size...

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
günaydın arkadaşlar. aklıma takılan bi soru var. sizinde fikrinizi almak istedim.
uzun zamandır bu forumdakı yazıları takıp edıyorum. bır cogunuz bebegı dusunmeden, rahat kafayla ilişkiye gırdıgınızde hamıle kaldıgınızı yazmışsınız.hatta kımınız uzun suren ugraslardan sonra yettı artık pes edıyorum dedıgınız ay hamış oldugunuzu ogrendınız. benım merak ettıgım bu işi planlı yapıpta hamıle kalanlarınız var mı? cunku bızde cocuk ıstıyoruz ve ne kadar rahat olmaya calıssakta kafamdan bebek dusuncesı cıkmıyorr..:1no2: acaba bundan dolayı mı olmuyooo???

• Konu Sahibi EU1
canım korunmayı bıraktığım 3.ay hamile kaldım.
evet gün takip ettim, ilişkiden sonra bir süre ayağa kalkmadım ama 2 ay olmayınca üzüldümm.
hamile kaldığım ay yine günlere dikkat ettim ama yok yataktan kalkamayayım, yok hemen duş almayayım diye şeyler düşünmedim.
sıkılmıştım artık galiba:)
pek umudumda yoktu, bu ay olmaz diyordum kendi kendime.
zaten adet tarihimin geçtiğini bile farketmemiştim..
inşallah Allah senide bebeğine kavuşturur, bir an önce hamile kalırsın tatlım...

• Konu Sahibi EU1
arkadaşım ben hap kullanmayı bıraktığımda içimden hep 4 aysonra kalmayı planlamıştım, ilk üüç ay olmadı ama çok üstüne düşmedim içim buruldu tabi ama moralimi yüksek tuttum çünkü 4. ay vardı kafada, 4. ay planlı bi şekilde hergün ateşimi ölçtüm, yükseldiği gün ilişkiye girdik ve şimdi hamileyim, ama stres yoktu bu çok önemli, ateşimin yükseldiği gün daha bi istekle ilişkiye girdim o anı yaşadım yani çocuk fikri yoktu, bence o anı yaşa eşinle, inşallah en kıza zamanda kavuşursun bebeğine

• Konu Sahibi EU1
Benimki planlı oldu, her gün her an aklımda sürekli bebek vardı, çok strestliydim. Ağladığımda oluyordu.Herkes ezberlemiş gibi stress yapma diyordu.Bu hiçde kolay birşey değil.Sonunda oldu, şimdi tek dileğim sağlıklı bir bebek doğurmak.

• Konu Sahibi EU1
a.s.hepınızı tebrık ederım. inşallah Allah kucagınıza almayı nasıp etsınn. darısı benım basımaa...

• Konu Sahibi EU1
evet bride sana katılıyorum ben 3 ay bekledim bu olmadı önümüzdeki ay olur hep böyle diye diye 4. ayda oldu. ama insanın düşünmemesine imkan yok. şimdide onu düşünmeden 1 saniyem bile geçmiyor. canım bebeğim benim. Allah herkeze bu duyguyu yaşatsın.

• Konu Sahibi EU1
bızde 2 sene korunmustuk bıraktıgımız ay hamıle kalmıstım ve hıc aklımda yoktu. nasıl olsa hemen olmaz dıyodum. adetımde duzensız yaa. kendıme 3-4 ay verıyodum. ama oldu ıste. fakat dusuk yasadım.yaklasık 4 ay oncesıydı. bılmıyorum belkıde hıc dusunmedıgım, kafama takmadıgım ıcın kalmıstım. ya da kaderde yasamak varmış. ben bıraz kadercıyım galıba. bazen dusunuyorumda 2 sene korunmasaydık cocugumuz olurmuydu acaba. yoksa sımdıye kadar olmazmıydı. yanı dogacak olan cocuk korunsakta dogarmıydı.. bazen dusunuyorum ıstee.. karısık bı durumm

• Konu Sahibi EU1

canım ben 3.denememde hamile kaldım.İlk 2 ay ki denemelerimizde kendimi çok kaptırdım sabah bebek akşam bebek düşünüyodum.Bu siyete girip tüm yazıları okuyodum yani bütün gnüm bu düşünceyle geçti.Başka hiçbirşey düşünemez hale gelmiştim.
3.ay biraz daha rahatlattım kendimi siteye az girmeye başladım çünkü bu site çok düşündürüyor.eşim iş seyahatine çıkacaktı,çalışmalarımızı yaptık fakat ben belirlenen günleri tamamlayamadık diye bu ay olmaz dedim.hazırladım valizi annemlere gittim.Arkadaşlarımla annemlerle 10 gün hoş vakit geçirdim bebek işinide hiç aklıma getirmedim gerçekten beklemiyodum,rahat bi ay geçirdim....
ve bunun çok etkisi oldu.Bu işe odaklanma başka şeylerle oyalan beklemediğin zaman gelmesi inan çok güzel bizede sürpriz oldu...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…