HAMİŞLER DUA EDİN DUA EDİN dua edin kendinize

bence sen yanlışşın güzelim ne demek istediğimi anlamayıp kendi dikine yazmışsın ilk önce anla ve sonra yaz yasakkelime ölmek konusuna nasıl saptın anlamıyorum ben böle bşy iddaa etmedimki ölmek kötü hayırsız giib şeyler demdim ki dedimya anlamadn yazdığın çok belli oluyor maalesef..ben hiç bşy lanse etmedim çocuk çocuk diye kendini kaybeden kişilere hayırlııs demeyi ve şükretmeyi göstermek istedim çok sapmışsın bu konudada..ölüm tabi allahın emridir buraya nerden vardın anlamadım farklı bşy diyen yok bebeği olmayanlarında allahın takdiridir anladın mı isyan etmesinler diye belirtmek istedim yazdığım metinde ama senn gibi anlamamakta direnenlerlede uğraşamıycamjeyyar

papatyacım tesekkurler yazı için gercektende bebek bebek dıye tutturuyoruz gercı ben hep derım hayırlısıyla bebek nasip et diye diye ve bu tür gercek olay cok ben bunları duydukca halıme şükredıyorum bır daha şükretmemi sagladın sekerımm tesekkurlerrr allahım cekemeyecegımız dert vermesinn

Ben senin ne dedigini gayet guzel anladim canim. Aklimda fikrimde yerinde cok sukur. Okumada biliyorum. Yazdilarimdan ders almak yerine, ben oyle birsey demedim diye inkar yolunu secmissin. Esas sen benim yazdiklarimi anlamamissin ama neyse aslinda coook uzun cevap yazardim ama ugrasmicam. Daha cok gencsin ne desem bos.

Son düzenleme:

:enbuyukkk:klava::teytey:

amin canım bak sen ne güzel yazımı doğru anlamışsın bide anlamayanlarla uğraşıyorum

amin canım bak sen ne güzel yazımı doğru anlamışsın bide anlamayanlarla uğraşıyorum kib görüşmek üzere

Canim niyetim senin kalbini kirmak degildi. Sadece bazi konularda yaygin olarak yapilan yanlislari kendimce duzeltmeye calistim. Dinimizde birinin kalbini kirmak iyi degildir. Bundan dolayi kalbini kirdiysam uzgunum, ozur diliyorum.

Ins. en kisa zamanda hayirlisi ile tekrar bebegine kavusursun.

Selamlar...

yaşanılan olaylar yanlış değil cnm bunu unutma ben yanlış bşy yazmadım gerçek anlattığım konu yaşanılan yani.sen başka yanlışları kendince düzeltmeye çalış yaşanılan gerçek olaylara karışma daha ii olur slmlarrrrrrr

Kızlar yapmayın yaşımızı başımızı almış insanlarız biz. çocuk gibi kavga etmek yakışırmı bize. herkes düşüncesini söyler katılmayabiliriz ama saygı duymak zorundayız özürdileyen arkadaşım seni tebrik ederim yapıcı birisin belli.. diğer arkadaş sende affetmenin büyüklüğünü biliyosundur elbette.. hadi barışın bakim:)

aaa ne kavgası sende cnm diyalog bizimki o bildiği tezi üstünde konuştu bende ne var bunda sende yaniii hem barışmadığımı nerden biliosun kiiii ben kimsenin yazdığı konuşarı eleşitrmiyorsam saygı duyuyorsam o arkadaştanda bunu bekledim anladın mı güzelim saygı duymasını hepsi bu kadar :teytey:

e tamam ozaman.. konumuza dönelim:) Ben 2.kez anne olmak istiyorum ama ilkindeki belirtileri hiç ama hiç hatırlamıyorum. ki zaten anlamadımda kaza olmuş :) ama iyikide olmuş allah bana paşamı vermiş 10yaşında şimdi teyzeleri. :) yeni hamilelik yaşayan arkadaşlar erken hamilelik belirtileri neler yardımcı olurmusunuz. 2gün var adetime. kasıklarım hafif ağrıyo.göğüslerim acıyo.bacaklarım ağrıyo kasıklarım yüzünden. bilmiyorum olabilirmi. Kan testi için erken olduğunu düşünüyorum. bi kaç gün geçince yaptırıyım diyorum ne dersiniz?

sağol bitanem bende senin ve herkesin kandilini kıtluyorum.allahım bu mübarek günde herkesin dualarını kabul etsin ve isteyen herkese evlat nasip etsin.kızlar dua edin bugün bana neolur 21 mart regli günüm 2 günüm kaldı inşallah olmam.önceki aylara göre regli dönemlerimdeki ağrım bu ay daha az birde midem tuaf ağzımın tadı yok.dua edin.bu mübarek gün bana alacağım en müjdeli haberi getirsin bana ve hepimize.dualarınızı eksik etmeyin

valla ben hamileyim ama hep korkuyorum tamam cok güzel bi duygu ama ya cocuga ya bana bişey olursa die diken üstündeyim allah korusun ama elimde deil dogum yaklasınca ne durumda olucam bilmem valla

valla ben hamileyim ama hep korkuyorum tamam cok güzel bi duygu ama ya cocuga ya bana bişey olursa die diken üstündeyim allah korusun ama elimde deil dogum yaklasınca ne durumda olucam bilmem valla
lütfen böyle düşünme.allah korusun.kendini böyle kasma.kötü düşünceleri aklına bile getirme.güzel düşünki herşey güzel olsun.hamilelik dönemlerinde anne pisikolojisinin değiştiğini biliyorum.belkide cevrenden duyduğun doğum hikayelerimi seni böyle olusuz etkiliyor.inşallah herşey çok güzel olucak ve evladını kucağına alırsın...................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…