hamişler benim midem niye bulanmıyor???

mehtap@ferhat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
29
2
47
yaa arkadaşlar 7+2 haftalığım,geçen hafta biraz bulantım oldu.sonrasında hiç olmadı.bazı yerlerde okuduğuma göre bulantı sağlıklı bir gebeliğin işaretiymiş.:bbo::bbo::bbo:
benim sadece göğüslerimde hassasiyet var.lütfen cevap benim gibi olan varmıııııı??fisfisfisfisfisfisfisfisfis

her hamilelikde bu olacak die bişe yok canım.benim eltimin 2 hamilelğinde de hiç bulantı yoktu şimdi nurtopu gibi sağlıklı 2 çocuğu var.ama genede emin olmak için dr unla bi görüş istersen. :nazar:

Bu Kişiden Kişiye Değişiyor. 6 Yaşinda Bir Oğlum Var Ve Ben şu Anda 30 Haftalik Hamileyim. Ilk çocuğumda 13 Haftalik Olana Kadar Bulantim Oldu Fakat Hafif Bulantilardi Bunlar. Ama Bu Hamileliğimde 21 Haftalik Olana Kadar Bulantilarim Ve Halsizliğim Geçmedi. Allaha şükür şu Anda Bomba Gibiyim.

yaa arkadaşlar 7+2 haftalığım,geçen hafta biraz bulantım oldu.sonrasında hiç olmadı.bazı yerlerde okuduğuma göre bulantı sağlıklı bir gebeliğin işaretiymiş.:bbo::bbo::bbo:
benim sadece göğüslerimde hassasiyet var.lütfen cevap benim gibi olan varmıııııı??fisfisfisfisfisfisfisfisfis

canım bendede olmadı.olmayabilr yada daha başlamamış olabilr.canım bebeğin kaşlp atışını duymaya mutlaka git zaten sonra bu klorkun gerçecek

ne ilgisi var kız bulantıyla bebeğin bendede hiç olmadı bulantı ve çok sağlıklı bir bebeğim var şimdilik.öyle şeylere inanma içini ferah tut ne güzel işte rahat bir hamilelik olucak

Benim de hamileyken midem hiç bulanmamıştı ne var bunda yahu? Dertsiz başına dert mi arıyorsun sen:mymeka:

Ne midem bulandı ne başım döndü ne de aşerdim..Haline şükret canım:mymeka:

canım kişiden kişiye göre deişir bu..mesela bende daha günüm gelmeden bulanmaya başlarım ordan şüphelenirim hamile olduğumu..bende mesela 5 ay çektim..ama midesi hiç bulanmayan bir sürü insan tanıyorum..midesi bulanan bi annenin hamileliği dedğin gibi daha sağlıklıdır..doktoruma bulantılarımı şikayet edince söylemişti bunu bana...

canlarım sağolun.microyla hamile kaldım ben.zor bulunca insan endişe ediyor işte.yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Valla bende hiç mide bulantısı çekmiyorum çok şükür her istediğimi rahatlıkla yiyebiliyorum aşermedim de ve bebişim gayet sağlıklı olduğunu söyledi doktorumuz.

Kişiden kişiye değişiyor sanırım bir arkadaşımda 3 ay kafasını kaldıramadı acayip uykusu geliyordu...

Canim korkma benimde hic bulantim olmadi ve bebegimde saglikli insallah hep boyle olur.Bence biz sansli hamislerdeniz Allaha cok sukurki hic kusmadim bulantim olmadi yoksa cok kotu olurdu benim icin.

Benim 2. Ayda Olmuştu Bulantim Artik Sükür Cok Dinçim Halsizlimde Yok Bence Bunu Dert Etme Ne Güzel Işte Rahat Hamilelin Olur Inşlh

canım ya ben de hiç bulantı yaşamadım çok şükür 17 haftalık hamileyim ama mide yanması çok yaşıyorum sıkma canını mide bulantısı olmasada benim bebeğim sağlıklı inş seninde öyledir

gülşah canım yaaaa.inşallah tez zamanda hamiş haberini alırız.allah herkese nasip etsin.ben de 1,5 ay öncesine kadar senin gibi diyordum.çok şükür oldu.neden sen olmayasın ki?

Canım bende senin gigi niye midem bulanmıyo diyodum başlarda 7.haftanın sonunda bir başladı ayakta duracak hal bırakmıyodu mide bulantısı ve kusma ve halsizlik. Daha erken benim daha yeni geçti hem herkeste olacak diye bir kaide yokki kafana takma canım bunları hamilelik belirtileri bireyseldir doktor kontrolünde ol yeter herşey güzel olucak sen herzaman pozitif düşün canım

ne güzel işte hamileliğin tadını çıkar beenim bulantılarım 6 .hafta başladı 14. hafta geçti kabus gibiydi sabah kalkıyodum mide bulantısı akşam yatana kadar ayrıca benim kuzeniminde mide si bulanmadı ama şimdi 2 yaşında sapasağlam bi oğlu var

arkadaşlar sağolun içime su serptiniz.nelki benim de başlayacak ondan sonra da ah keşke bulanmasaydı diyip bu günleri arayacağim.

X