hamişken cinsel ilişki olurmu?yardım edermısınız?

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm arkadaslar ögrenmek ıstedıgım konu hemışken cinsel ilişki olurmu olursa ne sıklıkla olmalı siz korkmuyormusunuz bebişinize bırsey olmasından ben ve benım gıbı olan arkadasları bılgılendırırsenız sevınırım sımdıden tşk edrm:enbuyukkk:

bana doktorum ilk 3 ay yasaklamıştı ama genelde 3 aydan sonra öneriyo bazı doktorlar tabi düşük riskiniz yoksa.

canım tabikide hamileyken ilişki olması normal.hatta faydası bile var.eğerki herhangi bir risk yoksa gebelik boyunca haftada 3 kez zorlanmadn ilişki olabilir.hiçbir sakıncası yok...

ya kıslar dr banada herhangi gibi bişi söylemedi hatta daha önce düşğüm var dedim anlattım nasıl olduğunu o düşük değil kimyasal dedi.yani ilişki için hiç bişi söylemedi yani sakıncalı felan diye..inşallah bişi olmaz

eger düşük tehlıken yoksa haftada 2 kez olmak sartıyla bı sorun olmuyormus,zaten bellı pozisyonları var,o şekıllere cınsel ilşkide bulunmak daha iyiymiş bebek için.ama sen yınede doktoruna danış canım burda çesıt cesıt insan var ve herkez bır olmaz,yazdıklarımızdan yola cıkarak bı tutum içerisine gırme.en dogrusunu muayeneden sonra doktorun söyliyecektır. saglıkla kal canım

ben ilk 3 ay dikkat ettim yani dr yasagı falan değil içgüdüsel sanırım
ama şimdi normal hatta daha sık bile diyebilirim yani istek artışı oluyormus kiminde

canım banada doktorum yasakladı bence sende dr sor bizim durumumuzu en iyi onlar bilir.

doktor kişiye özel önerisinde bulunur..kimisine doğumdan sonra bile belli süre de yasak getirir kimisine de herhangi bir yasak getirmez....genelde sağlıklı gebelik için ilk üç ay son üç ay önermez.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…