Hamişimmm hamiş

Pelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
187
0
Kızlar mrb.ben 25 yasındayım mayıs ayında evlendım 10 aylık evliyim dün hamile olduğumu öğrendik
son üç ay korunmayı bırakmıstık üç ay sonunda tuttu ve hamile kaldım çok mutluyum
yalnız içimi kemiren bir şey var borçlarımız var eşimin işi garanti değil ev kendimizin ama içimi bir anda tedirgilik sevinç hüzün kapladı doğru dürüst sevinemez oldum madiiyat ağır basıyor acaba erkenmi davrandım,tabiki yavrucuğum rızkıyla gelecek ama kafamm cok cok karısık,isteyerek hamile kaldım bebek istiyordum özelliklede ben çünkü eşimle iyi anlaşıyoruz sadece sorun maddiyat ewimde bir bebek dolsassın dıye dusundum hep,ama şimdi gercek olunca farklı dusunmeye basladım birde benım annem cok erken davrandım dıye cok sevınmedi buda benı üzdü sıkıntıya düştüm diye düşünüyor annem K.validemse havalara uctu,lütfen benım gıbı olanlar halden anlayanlar benımle duygularınız paylaşım sımdıden teşekkürler arkadaslar

canım ne mutlu sana istemişsiniz ve çok beklemeden gelmiş bebişiniz:CüvCüv:
bunun kıymetini bil ve sevincini saçma bir düşünceyle bölmeee:mymeka:
ayagınızı yorganınıza göre uzatırsınızzz
bence bu haberinn keyfini yaşaaa:teytey::teytey:
allah tamamına erdirsinn:Saruboceq::Saruboceq:

allahım ben ve benim gibi tüm isteyenlerede nasip et :Saruboceq::Saruboceq:

canım benım darısı basına bende cok ıstıyordum,ınsan oğlu ıste nankörlükmü desem sewinçliyim canım cok hemde ne bılım cevreden erken dıyen var yasın genc dıyorlar felan en onemlisi borcumuz var herkes sevıncene uzuldu bende bu sebepten uzuluyorum zaten hamısım hepten bır duygusallık var ustumde:) canııımmm ıns.sanada versın rabbıım

güzel dileklerin için sagol canımmŞeniz
erken olsunn canım neolacakkii gencecik anne ve baba olacaksınızz ne mutlu sizee
sonuçta istemişsiniz erken diyenlere kulak asma
herkes herşeyi söyler
hamile kal erkenden ne bu böyle derlerr
bebek yapma neden yapmıyosunn olmuyormu derlerr
onun için kimseye yaranamazsınn
salla gitsinnnn...
canım herkesinn borcu varrsıkıntısı varrr
oda kısmetiyle gelir benceee
ayrıca hamilelige güzell bir moralle başlakii hamişligin sorunsuzz geçsinna.s.a.s.

canm benm cok saol aynen öyle yapmasan olamuyormu dıyorlar insanoğlu ıste neyse bosverelim bız hala soktayız cok sukur rabbıme bekletmedı bızı:) sen ne kadardır denıyorsun durumun nedır suan cnm

Merhaba Pelin kutlarım.Çok güzel bir haber.Bizde 9 aydır istiyoruz ama olmuyor.ınan bugün yine ağladım.Canım çok sıkılıyor.Ne güzel allahım seni hiç yormadan çocuk sahibi yapmış bunun kıymetini
bil.Kimseye kulak asma.Konuşanlar çocuğun olmadığında da konuşurlar emin ol.Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

canım tebrik ederim alışverişinizi ona göre ayarlarsanız bişey olmaz sanırım hem evde kendinizinmiş

ne mutlu sana tatlım .. babayıda senide tebrik ederim... RABBıM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....

canım tebrik ederim bu ekonomik sıkıntıda zaten durumlarımız hep aynı ve de böyle giderse değişmeyecek ama ayağımızı yorganımıza göre uzatırsak herşey hallolur bende 7 aylık evliyim ve yeni hamileyim bende ,eşimde bende çalışıyoruz ikimizinde işi garanti değil bizimde evkendimizin ama borçlarımız var elbette yani böyle şeylerle büyük sevincini gölgeleme bence sağlığınız yerinde olsun gerisini boşver ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASıP ETSıN ıNŞALLAH

Tebrik ederim Pelin.Allah sağlık ve huzurla bebeğine kavuşmanı nasip etisin.

24 yaşındayım. 11 aylık evliyken planlı olmadan hamile olduğumu öğrendim.

Eşim ve ben çalışıyoruz.ıkimizde özel sektördeyiz. ılk etapta bizimde seninkine benzer endişelerimiz olmuştu. Ailemizden de öyle şaşalı mutluluk tepkileri almadık.
En önemlisi ne biliyormusun her ne koşulda olursan ol sevdiğin adamdan ve kendinden bir parçayı bedeninde taşıma şansına sahip olmuş olmak.

hayırlı olsun canım bu saatten sonra ona kıyacak degilsin herhalde biz olmayanları düşün onca borcun derdin içinde dahada borçlanarak tedavi olup küçük bi mucize bekliyoz ama yoookk olmuyor böle bebek için şüpeye düşen olunca kızıyorum evliligin yolundaysa aşkınızın meyvesiyle dahada perçinlemeye bakın havalara uçmalısınız bence bu arada benide anlayın lütfen allahım saglıklı hayırlı evlatlar versin tüm isteyenlere

tebrik ederim cnm hayırlısı olsun inş
sen onları hiç düşünme,Allah yardım eder mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…