hamişim ve kanamam oluyo lütfen yardımmmm

cdmklkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
25
0
11 haftalık hamileyim ve ara ara iltihaplı kanama tarzında akıntım oluyo doktor normal dedi ama çok korkuyorum bilgisi olan varsa yardım etsin neoluuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

normal dediyse bişi diyemem ama telden mi sordunuz yoksa hastaneye falan mı gittiniz??

gittim canım 15 günde bir gidiyodum artık ayda bir gel kontrole dedi genede korkuyorum 11 hafta 5 günlük hamileyim aynı zamanda kistte varmış onun için olabilir diyo ama genede korkuyorum canım benim ya

canım seni korkutmak için falan asla söylemiyorum ama başka bir doktora daha git.. neden dersen kimisinin pek bilgisi olmuyor malesef araştır bi kereliğinede olsa iyi bir doktora git..tecrübeli biri olarak söylüyorum canım hafife alma.. bişi yoksada enazından için rahat eder allah hepimize sağlıklı hayırlı hamilelik nasip etsin olmayanlarada tez zamanda versin işallah

bendede olmuştu dr düşük tehlikesine karşı bi ilaç vermişti.2 kutu kullanmıştım.4. aya kadar sürmüştü.siz yinede dr tekrardan görünün

canım hamilelikte kanam normal degıl bende kanamyla gittim doktoruma bişey yok diye eve gönderdi aksam evde düşürdüm seni korkutmak için sölemiyorum gec kalma diye söylüyorum başka bi doktor daha git riskli hamilelikler de uzman bi doktor olsun malesef her kadın dogum doktoru anlamıyor rabbim bebeğini korusun

Bende atlattim kanama.. ulturasonda anlasiliyor risk varsa.. bende gebelik kesesinin ucunda ayrilma acilma vardi kanamalardan oluyormus . 15 gunde bir gidiyordum kontrole...en son kobtrolumde ayrilma duzelmisti zaten kanamamda durmustu.. bi risk varsa onu gorurdu ultrasonda.. yinede baska bir Dr gorun icin rahat olsun... Cok Cok gecmis olsun...

hepinize teşekkür ederim şekerler bugün doktora gittim özel hastehaneye herşey yolunda bebişimin hareketlerini bile gördüm emin olmamakla birlikte ogluşum olacakmış çok mutluyum şekerler rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin inşallahhh canı gönülden diliyorum saglıklı bi şekilde olur inşallah

hepinize teşekkür ederim şekerler bugün doktora gittim özel hastehaneye herşey yolunda bebişimin hareketlerini bile gördüm emin olmamakla birlikte ogluşum olacakmış çok mutluyum şekerler rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin inşallahhh canı gönülden diliyorum saglıklı bi şekilde olur inşallah

Gozun aydin ins sag salim kucagina alirsin bebegini..

tatlım benimde ilk oğlumda tam 3 ay sürdü lekelenmelerim çok şükür sağlıklıda doğum yaptım.bazı kadınlarda olabiliyor.dr kesen normal bebekte normal diyorsa yapıcak bişey yok.gebeliğin her döneminde düşük olabilr lekelenmesi olmayan ama ani düşük yapanları bliyorum lekenmesi 9 ay süren ve sağlıklı doğum yapanlarıda biliyorum.

X