Hamiş kıyafetleri arıyorum....

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
:enbuyukkk:Selam kızlar,
Şuanda 15 haftalık hamileyim ve artık yavaş yavaş hamile kıyafetleri almanın vakti geldi...Henüz çıkıp mağaza mağaza dolaşamadım..İnternetten baktığım kadarıyla da baya pahalı kıyafetler..Açıkcası bende 6 ay giyeceğim kıyafetler için dünyanın parasını vermek istemiyorum..Elinizden çıkarmak istediğiniz hamile kıyafetleriniz varsa talip olabilirim..Resimleri bekliyorum....hihoyyyt

minik zeytin hayırlı olsun yuvanıza arkadaşım..bende bikaç giysi olacaktı..resim eklerim sana...:1hug:

Canım ilk gönderdiğin resim görünmüyor ikincisini ise anlayamadım..Açıklama yaparmısın lütfen...:icecream:

istanbulda yaşıyorsan Bakırköy pazarını duymuşsundur.Pazarda 25-30 arası çok güzel hamile kıyafetleri var.Ben hepsini ordan aldım. dediğin gibi çok fazla para vermeye gerek yok.Kaç ay giyicenki??

hamileliğinizin her dönemimde rahatlıkla kullanabileceğiniz pazenden elbise...elbise içine kahve siyah krem ve bej badyler çok yakışıyor..........doğum sonrasıda ayarlanır arkadan bağlamalı kemeri ile giyebilirsiniz...bu robadan elbiseler bu sene çok moda........sıcacık tutacaktır sizi........10 lira :sm_cool:

hamileliğiniz her ayında rahattlıkla giyebileceğiniz belden ayarlı kaliteli pantolon.........8 lira :sm_cool:

karın genişledikçe ayarlabanilir kot elbise...8 lira

adil ışık marka..tunik bluz...1 kez kullanıldı yenidir...kaliteli.....14 lira

Siyah beyaz piti kareli şeker bir takım, pantolon 95 cm beli lastikli atarlanabiliyor. üstü 70 cm arkadan ayarlanabiliyor.... 15 ytl

siyah pembe parlak çizgili şık bir hamile gömlegi, 2 beden. boyu 75 cm... 15 ytl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…