Hamiş Arkadaşlar Ne Yiyip Ne Içiyorsunuz:((

benim 11. haftam doldu,tiksinmelerim hala devam ediyor,süt,çikolata,kaşar peyniri,ceviz,balık yani yemem gereken herşey(çikolata hariç) feci tiksiniyorum.buraya yazarken bile midem ağzıma geliyor.yanımda sürekli sarı leblebi,çubuk kraker bulunduruyorum.Acıkınca midem bulanıyor,hemen ağzıma birkaç tane atıyorum.Gece acıkırsam muz yiyorum,hem sağlıklı hem de daha az kilo aldırıcı.<bir de parfüm kokusundan çookk feci tiksiniyorum,parfüm kullandığım zamanlar için vicdan azabı çekiyorum ya ben de zamanında başkalarına böyle eziyet verdiysem diye.Akşama kadar işyerinde bayılacak gibi oluyorum,hayır bi de şimdilik kimseye hamile olduğumu söylemedim,dolayısıyla rahatsız olduğumu da söylememiyorum.

Kızlar ben 8 haftalık hamileyim,:nazar: Doktorum bana canın ne istiyorsa ye illaki süt içecen yada et yiyecen diye bişey yok dedi, önemli olan gerekli vitaminleri biyerlerden alman dedi. Mesela ben asla kırmızı et yemem denedim olmadı, kırmızı mercimek kuru baklagillerden bol bol ye dedi. Asla süt içmem ama deli gibi yoğurt yerim ayran içerim, süt yerine pudding ye sütlaç gibi şeylerde yiyebilirsin dedi doktorum. Doktorumun dediklerini yapıyorum ve nihayet çok rahatım. :lepi:

X