Hamileyken Zaturee Olmak🥺

ayd3

Guru
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2013
5
0
34
Merhaba herkese. Ben hamile olduğumu ve zaturee olduğumu aynı anda öğrendim. Agumentine 1000 mg lik ve aksef 500 mg antibiyotikleri bitirdim. Bugün astıma döndüğünü söyledi göğüs hastalıkları doktoru. Budenosin discair inhalasyon tozu verdi. Bebek 5+5 kese göründü 2 hafta sonra kalp için çağırdı Dr. Buna benzer bişey başına gelen duyan bilgisi olan biri var mı. Bebeğe zarar verir mi bu kadar ilaç ve bu kadar enfeksiyon🥺🥺 Gözüme uyku girmiyor

Merhaba herkese. Ben hamile olduğumu ve zaturee olduğumu aynı anda öğrendim. Agumentine 1000 mg lik ve aksef 500 mg antibiyotikleri bitirdim. Bugün astıma döndüğünü söyledi göğüs hastalıkları doktoru. Budenosin discair inhalasyon tozu verdi. Bebek 5+5 kese göründü 2 hafta sonra kalp için çağırdı Dr. Buna benzer bişey başına gelen duyan bilgisi olan biri var mı. Bebeğe zarar verir mi bu kadar ilaç ve bu kadar enfeksiyon🥺🥺 Gözüme uyku girmiyor
Bazı ilaçlar gebelikte içiliyor, Dr verdiyse biliyordur zarar vermez. Ama oksijen saturasyonun düşüp daha kötü olursan çocuğa giden oksjende düşer zararı öyle olur. Yani ilaçlarını içip iyi olmana bak.

Yalnız yanıma gelen Dr arkadaşa şimdi sordum bu iki yazdığın ilaç beraber aynı anda içilmezmiş. Aynı grup ilaçmış. Boşuna içmiş olurmuşsun. Geçmiş olsun. Başka Dr a sorun.

Cevabınız için teşekkür ederim. Dr önce Augumentine verdi o bitip de işe yaramayınca aksef verdi. şimdi o da bitti ve astıma döndüğü için budenosin diye toz şeklinde ağıza çekilen bir ilaç verdi. o iki ilacı peş peşe de içmek boşuna mı olmuş oldu o zaman :KK43:

X