Hamileyken sistit olan varmiiiii

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Arkadaşlar akşamdan beri idrar yaparken değil ama yaptiktan sonra malum bölgede hafif bi yanma oluyo sistit belirtisi olabilirmi. Perşembe günü doktor randevum var ozaman söylicem ama perşembeye kadar geç kalmiş olmam dimi kizlar.kasiklarimda ağriyo zaten 5-6 günden beri ara ara.

canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun.
bende 9+4 hamileyim ve hamile kaldığımı öğrendiğimde bendede sistit vardı öncedende 1-2 defa olmuştu.ben dr a gidene dek bollllll su içtim sık sık tuvalete çıktım ve böylelikle geçti zaten şimdi hamilesin ilaç kullanamazsın.dr bile dedi su içmen iyi olmuş idrar yolu sık tuvalete çıkarak su ile temizlemiş dedi.tavsiye ederim.ben günde 3 litre su içiyordum.sevgiyle kal....a.s.

canim benim eline sağlik

arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza öncelikle ALLAH IM bebişlerini kucağınıza en sağlıklı şekilde almayı nasip etsin size bi sorum olacak belirtilerle ilgili benim 2 aydır 6 gün süren adetim 3 gün sürüyo ve göğüs çevresi koyu yer yuvarlaktı şimdi elips şeklini aldı şekil değiştirdi küçük küçük bezelerde var daha önceki aylarda yoktu bunlar sizce neden şimdiden teşekkürler...:çok üzgünüm:

Canım tebrik ederim bol bol su iç...sistitin en iyi tedavisi...inşallah birşeyin yoktur canım...doktor randevunu bekleyene kadar bir sağlık ocağına gidip idrar testi yaptırabilirsin canım...Geçmiş olsun

Canım çok geçmiş olsun valla insan yaşadıkça öğrenirmişyaa bir bilgim yoktu bu hastalıkla ilgili ama sen bilenlerden aldığın bilgiyi bir dene yinede Allah bebeğinni sağlıkla kucağına almayhı nasip etsin çok geçmiş olsun

canım ben hamileliğimin başında sistit geçirdim doktor idrar testimde çıkan üreyi görüce yuh bu ne demişti hatta mecburen 1000lik antibiyotik kullanmıştım oyüzden bu iş şakaya gelmez aç telefon söyle doktoruna mutlaka bebiş için zararı olabilir

slm arkadaşlar aranıza bugün katıldım ahhh ahhhh yarama parmak bastınız ya trakyalı sen onu bana soracaksın 2 aydır hemen hemn hergün çekiyorum mahvoldum doktora söledim idrar testindede gördü ama yapacak bişi yok bekliceksin dedi şuanda sana vereceğimiz ilaçlar tehlikeli olur dedi bekliyorum bu arada 9+3 günlüğüm bugün

ben maydanoz birde iyi gelir deiler kirazın saplarını kaynattım ama yok ne fayda adam beni boşucak valla(şaka bi yana) hamile kaldığımdan beri doğru düzgünde beraber olamıyoruz onada acı çektiriyorum napcam bilmiyorum ya ha bu arada bilginiz olsun bir yerde okumuştum bizdeki yada eşlerdeki idrar yolu iltihapları bazen eşler arasında geçebiliyomuş birbirlerine

kızlar aman gözünüzü seveyim maydonozdan uzak durun ne buharına oturun ne suyunu için düşük yaparsıız bak damarları açtığı için düşüğe sebep oluyo bitkilerden uzak durun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…