Hamileyken Regl olan ???

Bana hiç inandırıcı gelmiyor bunlar ya. Hani olsa olsa milyonda 1 falan. Regl olmak demek döllenmeyen yumurtanın atılması demek. Hamilelikte yumurtlama duruyor, adet nasıl okunuyor mantığıma yatmıyor. Ya yerleşme kanaması yaşıyorlar ve bunu adet sanıyorlar ya da bazı hamilelerde kanama devam ediyor, bu adet kanaması değil ama işte kese etrafında kanama oluyor onun kanaması, onu adet sanıyorlar. Kanda, ultrasonda her türlü çıkar

Kızlar ben gebelik testi yaptım pozitif çıktı beta da da tespit edildi. Bende inanmıyorum ama böyle yazanlar olunca acaba dedim kanamam oldu çünkü

Kızlar ben gebelik testi yaptım pozitif çıktı beta da da tespit edildi. Bende inanmıyorum ama böyle yazanlar olunca acaba dedim kanamam oldu çünkü

Düşük yapmış olabilir misiniz? Ne kadar kanamanız oldu lekelenme şeklinde mi yoğun mu? Acile gidin imkanınız varsa muayene olun kanda beta pozitifken kanama olması normal değil.

Düşük yapmış olabilir misiniz? Ne kadar kanamanız oldu lekelenme şeklinde mi yoğun mu? Acile gidin imkanınız varsa muayene olun kanda beta pozitifken kanama olması normal değil.
Nisanda kimyasal gebelik geçirdim üstüne regl olmadan gebe kaldım . Ve belirti ve kanama olarak farklı belirtiler var . Diğerinde baya pıhtılar gelmişti . Yarın gidicem hastahaneye . Acaba yaşayanlar varmı diye merak ettim . Benim reglde gün içindende gelirdi. Bunda regl kanamasından daha koyu bir kırmızı ve pıhtısız süren bir kanama . Üstüne görme böyle mi olur ? Zannetmiyorum .

Üstüne görme ne bilmiyorum ama hamileliğin ilk dönemlerinde kahverengi lekelenmeler oluyor. Doktorum taze kan görürsen gel diyordu bana da.

Üstüne görme ne bilmiyorum ama hamileliğin ilk dönemlerinde kahverengi lekelenmeler oluyor. Doktorum taze kan görürsen gel diyordu bana da.
İlk hamileligim de dedim aha adet oldum 4 gün hemde ne sancılı bir şekilde 2.ay reglm geçince anladim hamile olduğumu

Bunları eskiler anlatıyor ama ben pek güvenmiyorum doğruluklarına :) k.validem mesela en kücük cocuguna hamileyken 3 ay şakır şakır adet gördüm der bende dinlerim :) ama gördüğü şey adet miydi, düşük tehlikesi miydi, düştü tekrar mı hamile kaldı muamma . En güzeli doktor konrolünde ilerlemek bi sorunda doktoru haberdar etmek allah herkese kolay hamilelik nasip etsin

Aminnn , insanlar ben yaşadım deyince zaten tuhafına gitse bile umut ediyorsun . Çünkü çok zor bir süreç, rabbim isteyen herkese versin

Hamileyken yaşanan kanama adet değildir. Başka birseydir de adet diyorlar. Sizinde kanamaniz adet değil tabiki çünkü hamilesiniz. Ne olduğunu ancak doktora gidince öğrenirsiniz. Bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. İnşallah tehlikeli bir durum değildir. Bebeğiniz sağlıkla gelir

Kızlar bende bayramın ilk günü adet oldum öncesinde çok gazım vardı ama adetim normale göre az geldi hatta doktordan randevu aldım 2 ay önce düşük yaşadım çünkü kontrol ettireyim diye adetim cuma bitti ama son iki günü kahverengi geldi akıntım bugün de çok çok az pembe akıntım gelmiş ve acayip sağ bacak ağrımla mide bulantım bel ağrım var üstüne görme olabilir mi saçma sapan kafamda kurmak da istemiyorum ama sizce neden olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…