Hamileyken ilk ay adet olan var mı ?

Hayırlı geceler canım. Kan testi en, dogru sonuc canım. Ama hamilelik belirtileri dediğimi sey hem adet belirtilerine hemde cogu rahatsızlığa benziyor. Şöyle ki hamileyken kanaman olabilir sen bunu adette Sana bilirsin bizzat bir tanıdıgım şakır şakır kanaması oldu, hamileyken ama o, hamile oldugunu kanla teyit ettirmiştir 6. Haftasında. Ama kanama alanı olusmus rahminde ve düşük tehdidi olusmus ve bu basına 13. Haftalarda gelmişti. Kan testi verirsen kesin emin olursun hamile olup olmadıgından canım bu arada o tanıdıgım sürede ve iyileşene kadar birlikte aynı yerdeydik yani şahit oldum ama demek istedipiğim kan testi en dogru sonuc tur

Kan testi en, dogru sonuc canım. Ama hamilelik belirtileri dediğimi sey hem adet belirtilerine hemde cogu rahatsızlığa benziyor. Şöyle ki hamileyken kanaman olabilir sen bunu adette Sana bilirsin bizzat bir tanıdıgım şakır şakır kanaması oldu, hamileyken ama o, hamile oldugunu kanla teyit ettirmiştir kanama alanı olusmus rahminde düşük tehdidi olusmus ve bu basına 13. Haftalarda gelmişti. Kan testi verirsen kesin emin olursun hamile olup olmadıgından canım bu arada o tanıdıgım sürede ve iyileşene kadar birlikte aynı yerdeydik yani şahit oldum ama demek istedipiğim kan testi en dogru sonuc tur
çok teşekkür ederim dönüşün için 🙏🏻 son bir şey daha soracağım arkadaşınız hiç idrar testi yaptı mı bu süreçte ve pozitifi gördü mü?

Merhaba

Adetim 2 3 gün erken oldum ama hamilelik belirtisi vardı ilişkimde adetten 4 5 gün önce oldu gelecek ay belli mi olur yoksa hamile değil miyim gerçekten 😟
Ben varım. Adetime 5 gün kala adet oldum, 2 gün sürdü. Ve bu ay hamile olduğumu öğrendim. İlk çocuğumda 4 ay düzenli adet olup 5. Ay öğrendim

X