hamileyken dodex ampul kullanan var mi arkadaslar

zuhahaha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
49
0
merhaba arkadaslar. bende hamileligin tetikledigi siyatik agrilari var. ortopedist dodex ampul yazdi. yani b12. ama doktoruma danisamadim ulasamadim bi turlu. iki hafta sonra kontrolum var ama bu agrilar dayanilmaz oldugu icin kullansam da biraz hafiflese diyorum. aranizda kullanan varsa bana yardimci olabilir mi lutfen. tesekurler hepinize

canım bende kullanıyorum ama ben vitamin eksikliğinden dolayı kullanıyorum.sadece hamileliğin ilk 2-3 haftası kullandırmadı doktorum onun dışında kullanıyorum.sen kaç haftalık hamişsin vitamin testi yapıldı mı eksik mi çıktı .doktoruna yinede danış bence.

ben 28 haftalik hamileyim. benim zaten hep vardi b12 eksikligi. et yemedigim icin. siyatik tedavisinde de hep b12 veriyorlar. doktoruma sekreteri araciligiyla ulastim kullanabilirmisim.
sendeki eksikligin sebebi de et yememek mi? yardimci oldugun icin tesekkurler bu arada ...

evet canım benim de derdim et yiyememek...
bebeğimde besinsiz kalıyor diye çok korkuyorum bir iki kez yedim ama ne kadar yeterli olur bilemiyorum...senin doktorun ne diyor et yiyememene
bu arada hamişliğin yeni değilmiş dodex bir zararı olacağını sanmam benim doktor rahatlıkla yaptırabilirsin diyor

kusura bakma asik81 cim mesaji gec yaziyorum. benim doktorum cok kiziyor et yemedigim icin. ilk baslarda zorladim kendimi az da olsa yedim ama simdi dusunmek bile istemiyorum. cok tiksiniyorum. bebegim proteinsiz kaliyor olabilir cunku ben tavuk yumurta falan da yemiyorum. sut yogurt ve peynirle gidermeye calisiyorum. ama doktor bebegimin cok saglikli oldugunu soyledi.bunun zarari bana olurmus. ben de varsin olsun dedim... bebisime bisey olmasin da.
Allah bebislerimize saglik sihhat versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…