Hamileyimmmmmmmmmmmmm

RUZGARXY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
127
5
Kızlar bende hamileyimmmhihoyyyt
Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.
Reglime 5 gün kala yaptım basit bir idrar testi.Silik çizgi çıktı.
Bugün yine yaptım.2 çizgi daha da netleşmiş.Reglime 3 gün var daha.
Ve öğleden sonra kan testi yaptırcam hihoyyyt

tebrik ederim bende az önce geldim doktordan 5haftalık hamileyim bende.
ay ne guzel ocak annesi olcaksın benim gibi ocak annlerine gelirsin artık:)

Kızlar tşk ederim.
Az önce kan testi yaptırmak için dr a gittim.Muayene etti.Tabi adetime 3 gün olduğu için bişey belli olmuyo.Kan testini sabah yaptırabilcem.Dr elle muayene etti bebişime zarar vermemiştir dimi?
Offf yaaa zaten çok korkuyorum.2 defa test yaptım şu ana kadar 2.çizgi silikte olsa var.Belli derecede var yani.
Kan testi sonucunu aldığımda rahatlayacağım.
Tabi ben kendimden biliyorum belirtilerimden ve daha önceki aylarda idrar testlerimde 2.çizgi hiç çıkmazdı.
Şimdi hafif bir korku var tabi.Bu muayene olayı beni çok gerdi.Dr zarar vermez tabi dedi ama yinede endişeliyim.

Kısslar çok tşk ederim hepinize.Bu sabah kan testi yaptırdım ama sonucunu yarın öğleden sonra alcamhihoyyyt
O zaman resmileşmiş olcak.ınsan hala inanamıo .
Bende hepinize dua ediyorum.Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. :Saruboceq:

Sentu senide tebrik ediyorum tatlım :teytey:

Hoşçakalın.

kızlar bende 15 Martta düşük yapmıştım üzerine adet olmadan hamile kaldım,2 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım 426 çıktı,inşaallah yine düşük yapmam,Rabbim tüm isteyenlere hayırlı,sağlıklı evlatlar nasib etsin..

tebrikler canım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim

kızlar bende 15 Martta düşük yapmıştım üzerine adet olmadan hamile kaldım,2 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım 426 çıktı,inşaallah yine düşük yapmam,Rabbim tüm isteyenlere hayırlı,sağlıklı evlatlar nasib etsin..

Canım çok geçmiş olsun.Umarım normaldir hamileliğin.
Benim kan testi değerim 132.47 çıktı.Reglime 2 gün varki değerim bu.
5 mayısta yapılmıştı.
10 gün sonra dr gel ultrasonda bakalım dedi.Bana değerin normal dedi.Ama benimde çok iyi bilgim yok bu değerler hakkında.
Allah bebişlerimizi bizden ayırmasın :CüvCüv:

X