hamileyimmmm kızlarrrr :))))

forest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
402
12
6 aydır hap kullanıyordum. bu ay bırakmıştım. bat'a 6 gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı. bugün bat 3. günündeyim. sabah idrar testi yaptım. 2. çizgiyi görünce şok oldum. çünkü daha ilk ay olduğu için bu ay hamilelik beklemiyodum açıkcası :))) hemen kan tahlili yaptırdım hastaneye gidip. az önce kan testi sonucumu öğrendim. 520 çıkmış :)))) kendi hesabıma göre 2-2.5 haftalık olmalı henüz. çok karışık duygular içindeyim. çok mutluyum. akşam eşime söylemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. allah hayırlısıyla kucağıma almayı nasip etsin ve dileyen herkese en yakın zamanda bu mutluluğu yaşatsın :)))))

tebrik ederiim Allah'ım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsinn

tebrik ederim.. hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah... bizim içinde dualar et nolur...

cnm tebrikler RABBİM sağ salim kucagına almayıda nasip eder işanlah darısı biz isteyenlerin başınaa :)

eşine nasıll söyledin merak ettim :))

Hayırlı olsun Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza amiinnnnn :)

çok sevindim canım..
hayırlı olsun...
darısı başımıza dua et bizim içinde

aminnnnn, inşallah... darısı sizlerin de başına inşallah tez vakitte hayırlısıyla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…