hamileyimm

zeyno-23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
59
0
40
mrb hanimlar bu sabah gebelik testi yaptim ve iki cizgi cikti.inananmadim ve gittim pagali bir gebelik testi daha aldim ve yaptim oda iki cizgi cikti.kafam karisti sizce hamilemiyom son adet tarigim 30 agustos ve olmadim pazartesi olsada doktora gitsem sizce hamilemiyim???????hihoyyyt

allah tamamına erdirsin canım
2testte aynı sonucu verdiyse doğrudur

canım kafanı karışturacak bir durum yokki ortada :) sen hamilesinn tebrikler allah sağlıkla hayırlısıyl akıucağına almanı masip etsin.allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah....

canım hiç şüphen olmasın bence kesin hamilesin
benim de son adet tarihim 27 ağustos 5+3 günlük hamileyim
allah kısmet ederse ikimiz de haziran annesi olacağız
benim ilk bebeğim olacak ya senin

canım tebrik ederim bencede hamilesin inşallah sağlıkla kucağına alırsın benim 3tane düşük oldu ama ben umudumu kaybetmedim ilk bebeyinmi

tebrik ederim canım benimde sat 29 ağustostu dün test yaptım iki çizgi hemen kan testi yaptırdım doğruymuş hamileyimm doğrudur yani hamilesin ne güzel

Canım tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :nazar:

hiç tereddüt etme canım bence kesin hamilesin iki testinde yanlış çıkma olasılığı yok allah sağlıklı çocuk nasip etsin inş benim gibi isteyenlerede bir an önce versin

allahim annali babali büyütsün
sag saglim kucagina aldigin haberinide aliriz canim

evet canım hamilesin pazartesiyi iple çekiyorsun değil mi ben de cumartesi günü öğrenmiştim idrar testiyle hamile oldugumu ve acaba bi yanlışlık olur mu diye çok korkmuştum..boşuna hiç telaşlanma çünkü o testler de neredeyse yüzde yüz dogru sonuç veriyor..sorunsuz bir hamilelik geçirmen dilegiyle..tebrik ediyorum..

cok tesekkür ederim hanimlar allah isteyen herkeze versin.bu ikinci olacak igsallah.bir kizim var 6 yasina girice.2 senedir istedim kist var denildi ragim agzinda yara var denildi.kist icin korunma hapi ictim yarayida dondurdum.baya ugrastim tam ümidimi kestim artik olmaz dedigim anda oldu.evet bir an önce pazartesiyi bekliyorum gelsin diye.esim inanmiyor hala doktora gitmeden inannamam diyor.

mrb hanimlar bugün gittim doktora ve 5 hafta 2 günlük hamile oldugumu ögrendim.hersey yolunda dedi sevindik cok mutluyuz.allah tamamini erdirir ihsallah allahdan dilegim bu.rabbim isteyen herkeze verir ihsallah.

Tebrikler.. Evet hamilesin canim. Simdi sen git kan testi yaptir bakalim kac haftalikmis. Bende insallah yarin kan vercem.

X