hamileyim:)

SiBeL

oğlum ve kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
516
9
herkese merhaba,
aranıza yeni katıldım.sizinle hamile olduğumu paylaşmak istedim:ecrin_bebek:
sat 25 aralıktı, 24 ve 25 ocakta yaptığım testler pozitif çıktı biraz silikti tabi, yinede tam emin olmak için günüm 1 gün geçince dün sabah yani 27 ocak sabahı tekrar test yaptım ve pozitif.beta hcg ye bakmadım gerek duymadım, vücudumda değişiklikler var karnımda tuhaf ağrılar hissediyorum.
tecrübeli arkadaşlar acaba ne zaman doktora gitmemi tavsiye edersiniz??

tebrikler cnm:)))
bence hemen git doktora ama önce bi kan testi yaptır bi hastanede sonrada git hemen...
tebrikler tekrar:))

tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin.....:CüvCüv:

gözün aydin
tbrk ederim canimmmmmmm
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah.......

hepinize çok teşekkür ederim, Allah isteyen herkese nasip etsin, herkesin gönlüne göre versin inşallah.

tebrikler hayırlı olsun
bence dr.a hemen git
beklemeye gerek yok
takip altına alınsan iyi olur

tebrik ederim
rabbim saglikla kucagina almayida nasip etsin insallah

tebrıkler..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp eylesın a.s.

tebrikler canım,allah sıhhatle kucağına almyı nasip etsin:)benim de sat 27/12 nerdeys aynı zamanlarda doğum yapıcaz işallah.. bencede hemen doktora git çünki birsürü test isticekler:))

bugün doktora gittim, henüz kese bile zorlukla görünebildi arkadaşlar, 2 hafta sonra tekrar gidicem.
Allah tüm isteyenlere inş tez zamanda nasip etsin hayırlısıyla, hep dualarım bu yönde.

peloosh selam,

ne güzel bir tesadüf :)
dr testlerden bahsetti ama kalp atışlarını duyduğumuz zaman inş yapılacak o testler.
senden istedi mi hemen?

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

hüzün_yılı çok teşekkür ederim, seninkinide Allah bağışlasın.
ve hürrem 2000 sana da teşekkür ederim, sende inş sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebeğini :)

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

çok sağolun arkadaşlar, Allah isteyen herkese göstersin bu sevinci inşallah

tebrikler canım hayırlı olsun Allah kucağınada almayı nasip etsin.Darısı başımıza...

--------------------------------------------------------------------------------

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…