hamileyim sanmışdım meğer kistmiş:((

C

canangezer

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi canangezer
Arkadaşlar ben çok üzgünüm yaasenağlamasenağlama şubatın 1 inde adet olmam gerekiyodu ama üzerinden 11 gün geçdi tahlil yaptım negatif çıktı ama oğlumdada talilde belli olmadığı için içimde bir umut vardı.Bu gün dr a gittim hiç bir hamilelik yok hayırlısı olsun ama işin kötü tarafı 3 cm büyüklüğünde sol yumurtalığımda kist varmış senağlamailaç verdi adet olup kistin atılması için ama ben yeni evliyken aynı şekilde olmuşdu küçük bir küst vardı aynı tedaviyi gördüm ve 1 hafta sonra kist patladı rahimim kan içinde yüzüyodu büyük bi sancıyla komaya girmek üzereyken amaliyat oldum.yumurtalık içinden o kist kazınıp alındı birhaftada ceviz büyüklüğüne gelip patlamışdı.Ben şimdi çok zor durumdayım çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ne olur bana dua edin senağlama

• Konu Sahibi canangezer

hoplamadığın sürece patlamaz bence bende tedavi sonucu oluştu 5,5 cmdi ben de hap kullandım geçti hareketlerine biraz dikket edersen patlamaz:teselli:

• Konu Sahibi canangezer
geçmiş olsun Allah yardımcın olsun
inşallah sorunsuz kurtulursun

• Konu Sahibi canangezer
Çok geçmiş olsun inşallah Rabbim bir daha aynı şeyleri yaşatmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…