Hamileyim korkuyorum

Eylxuxl_ce

Kızım ve Oğlum
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
662
4
merhaba arkadaşlar simdi size sorunumu nasıl anlatacagım bilmiyorum ben 7 haftalık hamileyim ve aynı zamanda panik atak hastasıyım ve ölüm korkusu yasıyorum ben ilk bebeğimi 23 haftalıkken kaybetmiştim suan da da sorun yasıyorum zaten hamileliğimde arada kahverengi lekelenmem oluyor. ilk bebeğimi kaybettiğimin sabahı rüya gormusdum siyah gelinlik giymiştim rüyamda herkes bu gelinlik hiç yakışmışmı bu yasda sana diyordu bende gidip cıkarıyordum gelinliğimi ve sonra giyerim diyordum bu ruyayı gordugum sabah bebeğimi kaybettim simdi cok korkuyorum uyumak istemiyorum ya boyle bir ruya gorursem diye ya bu sefer banada bir şey olursa diye cok korkuyorum napıcam ben arkadaşlar ..

Cnm ya bı doktor yardımı al ıstersen
ÇÜnkÜ hamılesın
ama ılk bebeĞınden Öyle oldu dıye etkılenıyosun
dÜŞÜnme o kadar allah bÜyÜk verır elbet Şıfasını
doktorunla konuŞ bı ıstersen

tam bu şekilde anlatmadım ama panık atak hastası oldugumu soyledım doktoruma hiç olmazsa pasiflora verin dedim kabul etmedi ama bu sefer gittiğimde konusucam tam olarak inan ne rüya görsem etkileniyorum hep ölmüş insanları goruyorum rüyam da

canım hem yasadıgın kotu tecrube hemde bıreazcık annelık hormonlarının etkısi
ınsanbırkere kotu bır sey yasayınca oyle olacak sanıyor bende 6 haftalık hamıleyım ılkı dısgebelıktı ve yıne ıçımde bır korku var rahımde gorundu kesınlıkle dısgebelık degıl ama olsun yınede korkuyorum
sana tavsıyem psıkolog degıl cunku senın hastalıgın bellı psıkıyatrdan terapi alman gerekebılır

tam bu şekilde anlatmadım ama panık atak hastası oldugumu soyledım doktoruma hiç olmazsa pasiflora verin dedim kabul etmedi ama bu sefer gittiğimde konusucam tam olarak inan ne rüya görsem etkileniyorum hep ölmüş insanları goruyorum rüyam da

canım kendıne bır hobı edın unutmaya calıs

canım çok üzüldüm senin için ama bende panil ataklıydım geçen seneye kadar
antidepresanlar kullandım sonrada bıraktım daha iyiyim diye şu an 5 haftalık hamileyim
atak yaşamıyorum ama uyku sorunum vardı biraz bebeğin müjdesiyle onuda hallettik sayılır
sende çaba göster uykunu getirecek şeyler bul ben akşamları keyfimi kaçıracak hiç birşey izlemem
televizyonda iyice uykum gelmedende yatmam ıhlamur çayı süt yada yoğurt da uykunu getirebilir
ama en önemlisi senin düşüncelerin hep güzel şeyler düşün bebeğine odaklan onu kucağına aldığın günlerin hayalini kur ilaçlarda bi yerden sonra fayda etmeyecektir inan herşey senin beyninde bitiyo umarım aşarsın arkadaşım

canım bende hamileliğimde korku yaşıyordum ama benimki panik atak değildi şimdi bebeğim 7 aylık çoksağlıklıyız sakin bişiyden korkma bunlar zaten hastalığından oluyor güzel şeyler düşün pozitif bak doktoruna da başvur vakit kaybetme onunla yaşayacağın güzel dakikaları düşüneren bu korkunu bebeğin için yenmen gerek biliyosun

X