Hamileyim hamile hamile!!

uzay20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
545
6
Arkadaşlar kan testim 198 çıktı dr. 2 haftalık dedi kesem çok küçük tam göremedi.C.tesi tekrar test yaptıracağım inşallah değerim katlar.O kadar mutluyum ki allah herkese nasip etsin arkadaşlar:sm_cool:

Canım tebrikler ne mutlu sana ve eşine... Nekadardın istiyodun canım bebişş..

Canım hayrılı uğurlu olsun bebişin... Çok erken daha. Kese oluşmamıştır bile. Göremezsen endişelenme yani. 5.haftadan sonra görülür kese...

Tebrikler canım. :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

canim tebrikler superr bir sey Allah saglikla kucaginada almayi nasip etsin inss.
belirtilerin olmusmiydi olduysa yazarmisin lutfen

tebrik ediyorum canım allah tamamına erdirsin inşallah mutlu mesut kucağına aldığın günleri görürsün inşallah...

uzun zamandırmı bekliyordun hamileliği????

Tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin. İnşallah bize de nasip olur böyle günler.

canım ne zamandır istiyodun bebiş, tedavi sürecin olmuşmuduu anlatsanaa

canım tebrik ederim.. gözün aydın olsun.. Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin

tebrik ederim canım gözünüz aydınn sağlıcakla alırsın inşallahhh kucağına aminnnnnnn

darısı bizimde başımızaa

çok kırıldım....çok kırıldım...

Son düzenleyen: Moderatör:
6.ayımda hamile kaldım arkadaşlar tedavi görmedim normal yoldan oldu.Belirtilerim göğüslerimin büyümesi ve karında şişlik oldu.Birde tahminen tam hamile kaldığım hafta rüya görmüştüm yavru kedileri seviyordum rüyamda ve uyandığım an hamile olduğumu hissettim.Birde patates sevmememe rağmen 2 haftadır kızartma yiyorum sanırım erkenden aşerdim.Şimdi değerimin katlamasını bekleyeceğim dualarınızı eksik etmeyin hepinizi öptüüüüm.:nazar:

sende bize dua et canımmmm allah cümlemize sağlıklı evlatlar nasib etsinnn

oooo harika bir haber allah sağlıklı kucağınıalmak nasip etsin

canım tebrikler allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin darısı tüm bebek isteyen arkadaşların ve benim başımaa inşallahhh ne olur bizler için dua edin dualarınızı üzerimizden eksik etmeyinnn kızlarrr

tebrikler canım allah tamamına erdirsin belirtilerin nelerdi

X