hamileyim galiba

setu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
954
6
adetim üç gün geçti sabah ilk idrar ile test yaptım ikinci çizgi çıktı ama silik çıktı. kan testi yaptırsam çıkar değil mi çok heyecanlıyım hiç beklemiyordum çünkü hiç belirtisi olmadı.

İdrarda çıktığına göre kanda hayli hayli çıkar,hayırlısı olsun canım,tebrik ederim,allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.

Kan testinde çıkar tabi hemen yaptır bence
Hayırlı olsun :1hug:

bu idrar testleri pozitif çıkıp aslında gebelik olmadığı hiç başınıza geldi mi? ben hacettepe hastanesinde çalışıyorum bugün kan vericem sonuçları yazarım arkadaşlar

tebrik ederim cnm..benim....bende ilk hamile kaldığımda hiç belirti olmadı,farkında bile değildım...adetim 10 gün kala bir test yapayım dedim..içime doğudu..yaptım ve 2nci çizgi silik çiktı,hemen çiktım gittim kan testi yaptım 4 haftalık hamileydım...ama düşük yaptım..şimdi beklıyuorum bakalım..adetim 4 gün geçtı ama test yapmıyorum..negatif çikarsa üzülecam

bu idrar testleri pozitif çıkıp aslında gebelik olmadığı hiç başınıza geldi mi? ben hacettepe hastanesinde çalışıyorum bugün kan vericem sonuçları yazarım arkadaşlar

canım genelde doğru çıkıyor ama iki kez yapsaydın idrar testini o zaman kesin diyebilirdik çünki bazen tesstler bozuk olabiliyo. inşallah hamişsindir hayırlı olsun....

arkadaşlar benim de ayın 3ünde adet olmam gerekiyordu olmadım dün test yaptım negatif çıktı bir de adetime 3 gün kala lekelenme oldu adet oldum sandım sonra baktım tertemiz hamile olabilir miyim bi daha ne zaman test yapayım?

merhaba ben burda yenıyım benımde 4 gun gectı napcam bılmıorum bebk ıstıyorum ama test yapmaya cesaret edemıoruma.s.a.s.

kızlar hamilyemişim beta hcg 233.39 çıktı çok mutluyum

tebrikler denizengindenizcim...
sen kaç aydır istiyordun??

hayırlı olsun arkadaşım sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah..

ayyy böyle mutlu haberleri okuyunca içim kıpır kıpır oluyo canım mutluluğun daim olsun inş. hayırlısıyl akucağına da alırsın

kızlar yaklaşık iki aydır istiyorduk ilk ay olmadı üç aydır folik içiyordum yaklaşık beş ay önce falan kan testi yaptırıp değerleri baktırmıştım ve demirim düşük çıktığı için ilaç falan kullandım beslenmeme çok dikkat ettim. allahıma şükürler olsun bu güzel haberi aldım ama kanı alan hemşire sonuç için yalancı gebelik olabilir dedi biraz moralim bozuldu

canım doktora ne olu ne olmaz görn istersen..

görünmek için çok erken ama şuan tahmini 4 haftalık ultrasonda gözükür mü

denız benımde 5 gun gectı senın belırtıler neydı?kese olarak gozukur heralde

canım ben hiç belirti yaşamadım sadece kasıklarımda batma şeklinde bir ağrı birde hareket ettikçe bir ağırlık vardı o kadar bende adet belirtsi diye düşündüm onun dışında tek belirti göğüslerim acıyor üstüne falan yatamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…