Hamileyim,ehliyet almak istiyorum.

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Eşim bir hafta oldu bana araba alalı,ehliyetim yok,ama bu ay kayıt tarihinde gidip yazılacağım.
Önceden eşimle pratik yapıyordum arabasız sakin yollarda,dolayısıyla araba kullanmayı az çok biliyorum.Şu bir haftadırda geri geri gitmeyi vites değiştirmeyi falan çalışıyorum daha fazla.
of ya,bir bilseniz kapınızın önünde arabanız olupta hala bir yerlere dolmuşla gitmenin zorluğunu.
Kısmetse ehliyetimi alcağım ama benim sorunum şu anda 5 aylık hamile olmam.Hamilelikte bana gülerlermi böyle hani kurslara sınavlara falan gireceğim ya.Direksiyon kursları falan da olacak.Siz olsanız ne düşünürdünüz benim için.Bir kaç gündür bu takılıyor kafama.

canım suan 5 aylık hamilesin ehliyet için sınavlar 3 ay sonra dolayısıyla 8 aylık hamile oluorsun.bildigim kadaarıyla sakıncalı bu.ama gülme konusundan önce bu daha önemli bence.zorlanabilirsin.bende suan alıorum.yarın direksiyon sınavım var.allahın izniyle veririsem 10 güne kalmaz alıorum.yinede sen düşün diorum.anlıorum kapıda araba olucak .ama sürememk .aynı durum bendede var..

canım suan 5 aylık hamilesin ehliyet için sınavlar 3 ay sonra dolayısıyla 8 aylık hamile oluorsun.bildigim kadaarıyla sakıncalı bu.ama gülme konusundan önce bu daha önemli bence.zorlanabilirsin.bende suan alıorum.yarın direksiyon sınavım var.allahın izniyle veririsem 10 güne kalmaz alıorum.yinede sen düşün diorum.anlıorum kapıda araba olucak .ama sürememk .aynı durum bendede var..

Allah sanada kolaylık versin.
Doğru söylüyorsun,8 aylık olacağım ve çok dikkatli olmam lazım,biliyorum ama doğumdan sonrada 2 çocukla beraber ehliyet falan bana hayal gibi olur.

bendede 2tane çocuk var canım.problem deil.ben derslere hiç gitmedim. bir kere bile.çalışma kitabını aldım.daha sonra netten çıkmış sorulara baktım.çogu aynı zaten.ve güzel bir puanla geçtim valla süprizzzzzbirtek direksiyon dersine gittim.oda sadece 10 gün sürüor.nerdeyse oturdugum yerden ehliyet alıom haa.:roflol:sırnaşık şey:roflol:sende öle yapabilirsin.dogumdan sonra düşünmen daha saglıklı olur sanırıma.s.

ben daha şimdi direkyon sınavından geçtiğimi öğrendim.dün olduk sınav :KK70:
artık ehliyetim var yani.
ama canım ben senin yerinde olsam kursta gülerler mi diye düşüneceğime, bebeğime bi zarar gelirmi diye düşünürdüm.doktorlar, hamileyken arabanın ön koltuğunda bile oturmayı yasaklıyorlar.kaldıki araba kullanıcam diyorsun.bence sabret doğumdan sonra alırsın..
arabanda hayırlı olsun bende alıcam.markası ne arabanın fikir olsun bana :)

ama canım ben senin yerinde olsam kursta gülerler mi diye düşüneceğime, bebeğime bi zarar gelirmi diye düşünürdüm.doktorlar, hamileyken arabanın ön koltuğunda bile oturmayı yasaklıyorlar.kaldıki araba kullanıcam diyorsun.bence sabret doğumdan sonra alırsın..

evet bende sınava girenlerdenim.bende geçtim.ama ben dün ögrenmiştim geçtimi.benimde ehliyetim var.1 hafta veya 10 güne kalmaz hazır olurmuş..:içelim:

Şimdilik iyice öğreneseye kadar eşim fiat uno getirdi dükkandan,ehliyetimi alıncada otomatik vites istiyorum aslında,düzü kullanamıyorum ya,zorlanıyorum.

cnm ben de bebekten sonra alamam die dün görüşmeye gittim artık biliosundur osym düzenlio ve en yakın sınav 23 ağustos onun da kayıtlarını kaçırdım yani 23 ekimde sınava girebiliorum en erken. ben konuştum bi sorum olmaz dedi oradaki hoca zaten önemli olan yazılı sınav direksiyondan kalan olmuomuş bu arada direksiyon sınavı 9 kasım dedi senin için çok geç sanırım ama ben kesin alıcam bu ayn sonuna kadar başvuru süresi var

Bence kendinizi hiç sıkıntıya sokmayın Allah korusun heyecan sınav stresi sizi olumsuz etkileyebilir tabi bu benim görüşüm kolay gelsin.
Eşim bir hafta oldu bana araba alalı,ehliyetim yok,ama bu ay kayıt tarihinde gidip yazılacağım.
Önceden eşimle pratik yapıyordum arabasız sakin yollarda,dolayısıyla araba kullanmayı az çok biliyorum.Şu bir haftadırda geri geri gitmeyi vites değiştirmeyi falan çalışıyorum daha fazla.
of ya,bir bilseniz kapınızın önünde arabanız olupta hala bir yerlere dolmuşla gitmenin zorluğunu.
Kısmetse ehliyetimi alcağım ama benim sorunum şu anda 5 aylık hamile olmam.Hamilelikte bana gülerlermi böyle hani kurslara sınavlara falan gireceğim ya.Direksiyon kursları falan da olacak.Siz olsanız ne düşünürdünüz benim için.Bir kaç gündür bu takılıyor kafama.

Ah kizlar ah.biz bebek dusmesin diye cildiriyoz siz ehliyet pesinde.bence bunu yapma,ona yazik yorma melegini.hele bi dogsun surucu kurslari sana feda olsun.rabbim hayirlisiyla dogmayi nasip etsin..........

X