hamileyim diye işten çıkaracaklar

ve bunu yapan insan evlendiğimde işten cıkmayım diye defalarca kadınlar calısmalı ayaklarının üzerinde dur diyen insan. hamileyim diye benim olmayan işleri yaptırdı mobing uygulamaya basladı. yurtdısına giden malları muhasebeci depoya girip tek tek sayar mı ? bilerek irs ve fatura keserken adet yanlış söyleyip beni dinlemiyosun yanlış yazıyosun demeye basladı degisik tavırlar. ve yemekcileri yokken ya da izindeyken kaç defa 12 kisiye yemek yaptım hamileyken dusuk riskimm var iğne vurulmama rağmen yemek yaptım bunların hepsini belirticem
Cok cok uzuldum sizin adiniza, gercekten evet sakin kanmayin dedikleri hicbi seye. Isinin ehli bir avukatla hemen gorusup davanizi acin. Zaten siz yuzde yuz hakli cikacaginiz icin ve onlar zararli cikacagi icin tutusucaklar. Igrenc insalar.

Cok cok uzuldum sizin adiniza, gercekten evet sakin kanmayin dedikleri hicbi seye. Isinin ehli bir avukatla hemen gorusup davanizi acin. Zaten siz yuzde yuz hakli cikacaginiz icin ve onlar zararli cikacagi icin tutusucaklar. Igrenc insalar.
umarım siz de davanızı en üst sınırdan ödenecek sekilde kazanırsınız

Merhaba, 8 haftalık hamileyim ve müdürüm hamile oldugumu ööğrendiğimden beri resmen mobing uyguluyor hasta için randevularımı hep 16.00dan sonraya alıyorum ki işe gelip çalışıp 15.00 gibş cıkmak için. Kendisi bunu yapmama rağmen randevularıma bile ''özel hastane değil mi bekler seni'' diyip geç gönderiyor. benim olmayan işleri yaptırıyor. KISACA mobinge başlandı normalde asla böyle değildi ve kendisi şube müdürü ama lafı geçiyo asıl patronumuz İstanbulda, cumartesi gelecek ve karar verilecek. Kendisinin bunları yapma amacı doğum iznindeki o 4 ay ondan yük aldıgım tüm işlerin muhasebe haricinde de ona geri dönmesi yoksa istanbul biz senin muhasebeni yaparız diyor. ama onun yuzunden muhtemelen cıkarılıcam. dava hakkım doğar mı

Kesinlikle birşey imzalamayın.
Sürekli mail üzerinden yazılı olarak size uyguladığı baskıyı belirtin delil olarak.
Ve eğer çıkarmak isterse mahkemeye verin.

Kesinlikle birşey imzalamayın.
Sürekli mail üzerinden yazılı olarak size uyguladığı baskıyı belirtin delil olarak.
Ve eğer çıkarmak isterse mahkemeye verin.
cıkarırken muhakkak ibraname imzalatıyo kurumsal bi firma. nasıl ibranameyi imzalamıcam bilmiyorum

X