Hamileyim civan perçemi macunu önerdiler mide yanması için

Esra balkeser

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
13
3
34
Merhaba arkadaşlar geçmek bilmeyen mide yanmam vardı dün aktara gittim civanperçemi macunu verdi bir buçuk aylık hamile olduğumu söyledim abla hiçbir şey olmaz günde bir kaşık ye dedi ben de gelip sabah akşam kullandım dün geceden beri karın ve kasık ağrılarım var randevu aldım birazdan doktora gideceğim lütfen yardımcı olun sizce düşük yapmış olabilir mi zararlı bir şey mi yaptım zararlı mıydı macun

Google a yazsanız cevap alırdınız nasıl böyle risk aldınız bilmiyorum. Yani küçük miktarlarda bir şey olmaz sağlıklı gebelikse ama risk var. Umarım bir şey olmaz 🙏

Merhaba arkadaşlar geçmek bilmeyen mide yanmam vardı dün aktara gittim civanperçemi macunu verdi bir buçuk aylık hamile olduğumu söyledim abla hiçbir şey olmaz günde bir kaşık ye dedi ben de gelip sabah akşam kullandım dün geceden beri karın ve kasık ağrılarım var randevu aldım birazdan doktora gideceğim lütfen yardımcı olun sizce düşük yapmış olabilir mi zararlı bir şey mi yaptım zararlı mıydı macun
Bizi de bilgilendirir misin inşallah kötü bir şey çıkmaz.

merhabalar benmde sürekli midem yanıyor ben çözümü elma da buldum.. midem yanmaya başladgında kabuklu elma yıyorum iyi gelıyor hemen kesıyor

X