hamileyim(buraya yazı yazmak boynumun borcu oldu)

niliferrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
193
51
günaydın arkadaşlar.ben nilifer .buraya yazı yazmak boynumun borcu oldu çünkü bu siteden hiç çıkmadımm.hep takip ettim okudum araştırdım.hep kendimi hamile sanıp kandırdımm.yok adet günüm gelmeden kan testleri yapmalar falann.bir yıl boyuncaa.insan hiçmi üşenmez hiçmi uslanmaz akıllanmaazz.her seferinde negatifi duy ve herseferinde kendine söz ver bidaha gitmicem adetimin geçmesini beklicem demeler.ama hiç bizaman kendime söz geçiremedim.kendime engel olamadım.psolojim bozuldu iş hayatımı özzel hayatımı etkiledi.. kafayı yediimmm.artık doktorlarr tek sorunun benim takıntılarımın olduğunu söylüyorlardıı.bu kafayla ğidersen 10 senede geçse anne olamassın dedi doktorr.ve doktorların hepsi.çıkışta hep kızdım söylendim doktorlara eşimle tartışmalarımmm başladıı.pskolaga gitceksin dieee baskılıoduu benii. çünkü uyuyamıoduumm.hamile görmek istemiodum duymak istemiodum yüreğime bişey saplanıodu.içim çok acıodu.tüm arkadaşlarımm anne olduu ve benn sap ğibi dolasıodum.her duyduğumu yapmalarr falann.bu siteden ne duyduysam yaptımm(düzenli olarak yapmadım 1 yada 2 ğün)mutfağım ottan geçilmez olduu saklıodum eşimden karısımlarrr o iğrenç şeyler.sitelerden adet günü hesaplamalar 1 ğün geçince hamileyim die kendimi kandırmalar.tek tek işaretlioduum takvimi adet ğünü ,ilişki ğünleri yumurtlama ğünleridieeee. yumurtlama ğünlerimde ilişki olmadımı aglamalarr ....uyuyamıodum ogünn.tabii iş kabus oluoduuu.işten izin almalarr. artık zorunlu olmuştu ilişkii sırf çocuk içindii.eşim kızıodııı ben zevk alamıorum olmuoo bnimkii diee.ben zorluoduumm.ilişki ğünü gelice oğün bi, kasılmalarrr offf gene olmucak benimki nin başı agrıcak yada olmucakkk dieee.bir yıl boyunca hep hüsraan gittiğidiyor.comdan yumurtlama ma bakan kitler satın almıştım yumurtamın olgunlaştığını o kitten öğrenip ilikkiye giriodumm.olmadı olmadı olmadı olmadı.ilk kezz bu ayy adet ğünümü hesaplamadımm.nezaman gelceni bilmiodummm.ama takip ediodummm içten içee buna fırsatım olmadı çünkü eşimlee kavga etmiştik.ben annemlerdeydimmm. morelim bozukkk.yumurtlama ğünümü biliodumm doktar pazartesi salı çarşamba ilişki dedi.o günlerde asla olmadıı sonrası ndada olmadı çünkü annemlerdeydimm öncesinde ilişki oldu adetimin 8 ve 10 ğünü. zaten hep aklımdaydıı bi hesapladımm 34 ğün olmuş adet görelii.sabah test yaptımm çift çizgii ve cokk belirginn ve hamileyddim öncesinde saatlerce beklerdimmm ikinci çizgiyi.hemen çıktıı.dün kan değerim 3900 çıktıı hamileyim bugun keseyi ğörmeye gidecezz 20 ğünlük hamileymişim.ben şöyle düşündümm nasılsa olmuoooo. yumurtlama ğünü takip eettim de neolduuu dedimm.etmedimm.edemedimm çünkü eşim yoktuu.eşim olsa zaten kaçırmazdımm .kavga falan demez giderdim yanına:)şükür hamileyimmm.allah en doğru zamanı biliooo.bizim yerimize düşünen ulu bir yaratıcı var.lütfen düşünmeyinnn ben hamileysem herkez oluurrrr.inanın banaaa .dua edicem şize

sen baya paranoyaya kapılmışsın bacım ,yapmayın bunu benim bir hafta var valla başka şeylerle uğraşıyorum Allahtan
ama güzel haberi sonunda almışsın Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

Yazıyı okuyunca ben miyim bu diye kaldım ayniyiz seninle canm bebisin hayırlı uğurlu olsun bizleri eksik etme duandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…