Hamileyim boşanıyorum benim için dua..

MeltemMelo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
772
136
34
ok sevdim , çok inandım . Hayal gibi derler ya öyle bir ilişki yaşadım . Evlendim o kadar çok sevdim ki hemen bebeğimiz olsun istedim salak kafam işte. Ne evlilik arefesinde mutlu oldum, ne evlendikten sonra ne de hamileliğimde . Aldatma olmadı , kaynana meselem yoktur. Psikolojik şiddet ve zora gelince fiziksel şiddete maruz kalmam , ailemle geçmişte yaşadıkları gerginlikten dolayı iletişimime karışması herşeyin onun istediği şekilde olmasını istemesi bana göre değildi anne evine geldim 2 aydır burdayım. Stresten erken doğum riskim oluştu hastanede kaldım ablası bildiği halde bir kez olsun ailesi beni aramadı eş kişisinin umrunda olmadı. 2 aydır ne o ne ailesi kılını kıpırdatmadı kindarlığı ve narsistliği yüzünden kendini bi gün olsun haksız görmedi. Korkuyorum bazen , tökezliyorum , kaygılarım oluyor , bazen güçleniyorum bazen de çok güçsüz hissediyorum kendimi. 1 ay sonra oğlum dünyaya gelecek benim anne olma hayalim 30 yaş gibiydi şimdi 27 yaşındayım dilerim Allahtan hiçbir güzelliği yaşayamadım anneliğim çok güzel geçer evladıma layık bir anne olabilirim. Şükürler olsun ki dağ gibi ailem var arkamda . Ama insan neden demeden geçemiyor dişlerimi sıkarak aileme belli etmemek için ağlayarak geçirdiğim geceleri unutmayacağım . Ben onu çok sevdim ama o beni hiç sevmemiş.. İşim vardı onun için bıraktım yüksek lisans okuyordum ben ödeyeceğim edeceğim dedi olmadı dondurdum hayatımı ona adadım ama o beni ve oğlunu reddetti bir kez olsun iyi mi diye sormadı 2 aylık süre zarfınca çünkü neden sen kocanı sattın ailene dendi.. yolun sonuna geldim avukata vekalet verdim hafta içi dava açılıyor. Ben elimden gelen her şeyi yaptım. Benim gibi aynı durumda olan arkadaşlarım için de çok üzülüyorum Rabbim bizlerin yardımcısı olsun inşallah .. sizden tek isteğim feraha çıkmam ve bu günleri kolaylıkla atlatabilmem için bir tane inşirah suresi okuyup amin demeniz beni çok mutlu eder . Rabbim kimseye böyle zorluklar yaşatmasın .

Allah yardimciniz olsun feraha cikarsin insAllah. Sizin icin insirah suresi okudum Rabbim kabul etsin.

Dediginiz gibi ayni sorunu yaşayan bir cok insan var ve emin olun bir çoğu sizin kadar şanslı degil cok şükür ki aileniz size destek oluyor ve arkanizda... İnşallah sağlıklı bir şekilde bebeginizi kucaginiza alırsınız ve hayatınız mükemmel bir şekilde devam eder... Unutmayin biz kadinlar cok güclüyüz kendimize olan güvenimizin farkina vardigimiz zaman üstesinden gelemeyecegimiz sorun yok... (bu arada insirah süresini sizin icin okudum... )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…