hamileyim, benim belirtilerim de şunlar:

flamingo2754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
470
7
belki faydası dokunur kızlar,belirtilerimi yazıyorum
normalde adetim 35-37 günde olur. bu seferki bugün 43. gün (testi sabah yaptım)
35. günden sonra kasıkta iğne batması gibi batmalar oldu. son 3-4 gündür de adet olacakmış gibi ağrı oldu.hatta dün gece ağrıdan uyandım, kesin adet oluyorum dedim, ama bişey yoktu.
35. günden sonra göğüslere dokununca ağrımaya bailadı.adetten önce de ağrırdı zaten.
son 1 haftadır göğüs ve karın bölgesinde yeşil damarlar belirmeye başladı.
başdönmesi ve mıde bulantısı yoktu
iştah her zamanki gibi yerindeydi.
akıntı hiç yok sayılır.hatta 1 haftadır kayganlaşmadığı için ilişkiye girerken canım yanıyordu.

aklıma gelenler bunlar.
umarım fikir verir size.
herkes için hayırlı olan olsun inşallah.

flamingo tebrik ederim sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmen dileğiyle ayrıca paylaşım içinde teşekkürler

sana kocaman tebrik koydum canımkaydirigubbakcemile3 rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin

merabalar arkadaşlar...bende yeni katıldım aranıza,merak böyle bişi olsa gerek :)ben 28 günde bir adet olurdum.bu ay 32 gün geçince test yapayım dedim ve pozitif çıktı alkisalkisalkis.tabii çok sevindim ama sanırım biraz karamsar bakıyorum duruma ve bu beni yoruyo herşeye acaba mı diye bakmak ne kadar normal bilmiyorum ama dua etmekten başka yapacak bişi yok :)aynen bendede adet olacakmışım gibi kasıklarda ve belde ağrı,göğüslerde ağrı,göbeğimin alt kısmında zaman zaman sızı,yorgunluk,halsizlik,uyku durumları...nette hesapladığıma göre 5+2 günlük.bakalım iki güne doktora gideceğim tekrar...allah yardımcımız olsun

hayırlı olsun evladın canm keşke bizimde meraklarımız böyle olsa akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…