HAMİLEYİM... belirtilerim...

inşallah duyarım umudum hep o yönde.allahıma sığındım.Kocamla da bugünlerde aram kötü.Yalnızız bebeğimle.Kimseye söylemek de iatemiyorum.onlara laf anlatmak daha zor. kesinleşsin diye bekliyorum.Ben bu durumdayım ve kocamın ne kadar bencil olduğunu gördüm.Hiç beni anlamıyor, yardımcı olmuyor. keşke patlamasaydım ama olmadı.kimseye söyleme doktora gittiğimi diyorum ailelere bile söylemedik.ama o benim sevmediğim samimi olma dediğim kıza anlatmış.hiç değerim yok gözünde onu anladım.bide bana trip yapıyor bunu niye takıyorum diye. Zoruma gidiyor. hangisine kafamı yorayım. yarın ne olacak diye mi düşünüyim.ne bencil kocam var diye mi yanayaım.Allahım bu güzelliklerin bedelidir inşallah.Allahım yarın yardımcım olsun. Bir tek o var sığındığım.benim için dua edin kızlar

Allahıma binlerce şükür bebeğimi gördüm.Doktor, işte burada hem de canlı dedi.Çok şükür.mutluluktan ağladım.allahım sağlıkla kucağım almayı da nasip etsin.Darısı tüm isteyen, bekleyenlerin başına.Bunu yürekten söylüyorum. çünkü çok bekledim.

Allahıma binlerce şükür bebeğimi gördüm.Doktor, işte burada hem de canlı dedi.Çok şükür.mutluluktan ağladım.allahım sağlıkla kucağım almayı da nasip etsin.Darısı tüm isteyen, bekleyenlerin başına.Bunu yürekten söylüyorum. çünkü çok bekledim.

Allaha şükür ki görmüşsünüz rabbim hayırlısıyla kucağınza almak nasip etsin..bende cumartesi gidecem aslında hafta başında gidecektim ama bile bile biraz geç gitmek istedim duyamam korkusu vardı sizinki bile moral oldu benim de 2 düşüğüm var ama bu cumartesi duyacam Allahın izniyle..umutluyum

Allaha şükür ki görmüşsünüz rabbim hayırlısıyla kucağınza almak nasip etsin..bende cumartesi gidecem aslında hafta başında gidecektim ama bile bile biraz geç gitmek istedim duyamam korkusu vardı sizinki bile moral oldu benim de 2 düşüğüm var ama bu cumartesi duyacam Allahın izniyle..umutluyum

Darısı sana o zaman arkadaşım.Geç gitmek daha iyi aslında.yoksa insan yıpranıyor.Allah yardımcın olsun.Hayırlısıyla bebişini gör inşallah.buraya da yaz güzel haberlerini.Dualarım seninle.Allah büyük.

slm kızlar benim 1 aralık 2011 doğumlu kızım var,bizde 2. yi düşünelim dedil,sat 16 mayıs,2-3 aydır 1-2 gün ileri gidiyodu tarih,yani dün-bugün-yarın olmam gerek,ama adet belirtim yok,ayaklarımda halsizlik olurdu,benim 1-2 haftadır miğdem bulanıyo,1-2 kez sabah 6-7 gibi öğürdüm yataktan kaldırdı beni bulantı,ama sadece tükrük şekilndeydi,1 haftadır kokulara karşı çok hassaslaştım,belim geçen hafta kırılıyodu resmen,bu hafta ağrı yok,süt kesiği gibi akıntım var ama kaşıntı yok,göğüslerim dolgunlaştı ve büyüdüler gözle görülür bir büyüme var,sütten keseli 5 ay oldu,sönmüş balon gibiydiler,bayağı düzeldiler,bazen hiçbirşey yokken hıçkıra hıçkıra ağlıyom,bazen birden çok sinirleniyom,bazen de çok mutlu hissediyorum kendimi,aşırı ruh halimde değişmeler oldu,başım ara ara inanılmaz ağrıyo,1-2 kilo zayıfladım ciddi bi iştah kaybı oluştu,ama dünden itibarende iştahım geri açıldı,valla noluyo bilmiyom,ama adetim 4 gün geçtiğinde idrarda tek çizgi çıkmıştı,aynı gün kanda 64 çıkmıştı,onun için biraz daha bekleyeyim diyorum,benki kahvaltısız hayatta çıkmam artık miğdemin bulanmasından,ağzımdaki kokudan,miğdemdeki eşkimeden sabahları yiyemez oldum,hayırlısı olsun,2-3 gün daha bekleyecem,olmazsam direkt kan testi yaptırcam

X