hamileyim bebeğimin boynu hep bükük duruyo yardımmmmmm

S

serdi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi serdi
arkadaşlar 24 haftalık hamileyim son 3 kontrolümde bebeğimin boynunu hep bükük görüyorduk doktorum bu sefer bi sorun olabilir dedi ve bir doktor daha baksın deyip tıpa gönderdi. arkadaşlar ne olur yardım edin hamileyken böyle söylenipte bebeği gayet normal doğan varmı çok yıkıldım akşamdan beri ağlıyorun ne olur birşey söyleyin...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi serdi
ınşallah bir sorun yoktur canım Allah saglıklı Kucagına almayı nasıp etsin inşallah

• Konu Sahibi serdi
canim yaa nasil bukuk duruyor o daracik yerde zaten dimdik duracak halleri yokya..su doktorlar insanlari korkutmaya bayiliyor...sen icini ferah tut umarim sorun yoktur..

• Konu Sahibi serdi
canım hiç duymadım öyle bişi yeni doığan bebekler bile boynunu tutamaz daha .umarım dr un yanlış gormustur

• Konu Sahibi serdi
inşallah bişey yoktur canım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

• Konu Sahibi serdi
arkadaşlar çok sağolun teşekkürler.. nasıl anlatsam bilmiyorum yani boyun bitarafa bükük duruyor sürekli sanki bi sorun varmış gibi tortikolis diye bi rahatsızlık nadir görülebiliyormuş.... tamam bebek kafasını tutamaz ama süreklide bi yöne eğik durmaz dimi düşünün görüntü bile alamadık yani bişey var gibi görünüyo ama inşallah yoktur. doktorum bunu 2.5 ay önce farketmiş ama korkutmamak için söylememiş ama bakmışki sürekli aynı bu sefer söyledi en azından bir doktor daha baksın dedi... yıkıldım bilemezsiniz çok acı bir durum ... evet daha kesin değil ... evet beterin beteri var.... evet doğduktan sonra düzelebilir.... ameliyat olur kas eklenir..... fizik tedavi görürrr evet evet evet ama çok zor ana yüreği dayanmıyor..... benim hep sorunlu geçti... ilk bebeğimi düşük yaptım şimdiki hamileliğimdede düşük tehtidim vardı... 3 ay istirahatliydim... sonra normale döndü ama genede çok dikkat dedi doktorum şimdide bu yani hamd olsun Rabbime ama çok sıkıntılı günler geçirdim... desteğinize teşekkürler dualarınızı esirgemeyin

• Konu Sahibi serdi
Allah yardımcın olsun canım inş.ama zaten genelde bebişler anne
karnında öyle durur .senin bebiş biraz tembel olacak demekki hareket etmeyi sevmiyor.
hem eğer bi sorun varsa bile ki inş.yoktur.tıp çok gelişti. mutlaka bi çaresi vardır.
sağ salim doğsun da gerisini düşünme canım .ayrıca stres yaparak bebişide çok üzersin.hamişlikte bu çok önemli.Rabbimiz okadar büyük ki mutlaka yardım eder

• Konu Sahibi serdi
arkasdaşım tabii ki üzüntünü anlıyorum çok zordur ama Allah tan hayırlısını dileyerek dua et araştırın bu arada inş sağlıcakla dünyaya gelir hiç bir sorun çıkmaz Allah yardıncın olsun

• Konu Sahibi serdi
teşekkür ederim arkadaşlar yarın saat 4 te kontrolüm var...

Arkadaşım inşallah hiçbir problem yoktur bencede yok . .Rabbim inşallah sağık sıhhatle sana bağışlasın onu. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…