Hamileyim arkadaşın davranışı

cocukgetirgelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
55
-21
35
Arkadaşa söylefim 1cocugu var üstüne yemin ettirdim, kimseyesöyleme diye çok yrnı hamileyim yemin ettiği halde girmiş nenesıne söylemiş ağlamış kıskanfığını anlafım hakbuki 1cocugu var ben 1yıldır tedavi gmrütorum rüya gördüm kesik koç başı 2tanededi sürrkli seni gördüm dedi tedirgin etti beni bence yemin ettiği halde 2kişiye söyledi çocuguna birşey olmaz umarım, cocugununüstüne yemın ettı

Arkadaşa söylefim 1cocugu var üstüne yemin ettirdim, kimseyesöyleme diye çok yrnı hamileyim yemin ettiği halde girmiş nenesıne söylemiş ağlamış kıskanfığını anlafım hakbuki 1cocugu var ben 1yıldır tedavi gmrütorum rüya gördüm kesik koç başı 2tanededi sürrkli seni gördüm dedi tedirgin etti beni bence yemin ettiği halde 2kişiye söyledi çocuguna birşey olmaz umarım, cocugununüstüne yemın ettı
Hamileliğinizi bu kadar sakınıyorsanız söylemeseydiniz.
Neden çocuğu üzerine yemin ettiriyorsunuz ki?

Bir şey olmaz. Sağlıkla gelsin bebeğiniz de. İçinizi ferah tutun. Rahatlatın kafanızı

Gördüğü rüya beni tedirgin etti korktum, 9yıllık evliyim bir kere hamile kaldum karnımda öldü bu gebeliğimide aşılamayla zorla hamile kaldım

X