hamileyim ama....:(

S

suveybe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi suveybe
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.1buçuk yıllık evliyim evliliğimin 6.ayında bi gebeliğim olmuştu fakat 1buçuk ay olmadan gelişimi olmadığı için alındı.ve şimdi yeniden hamileyim.enson adet tarihim 9 mart.dün doktora gittim keseyi göremedi kanda beta hcg yaptı 641 çıktı.çarşamba tekrar gel artış varmı bakcaz dedi.çok korkuyorum yine aynı şeyler olucak die(bu değer sizce normalmi,kese neden gözükmediyardım edin

• Konu Sahibi suveybe
canim tebrik ederim oncelikle aklina kotu seyler getirme insallah yolundadir hersey gec dollenme olabilir tatlim gec olsun guc olmasin bebegin seninle merak etme sen dualarni esirgeme stres yapmaki bebiste etkilenmesin ins duzelir hersey tatlim dualarimiz seninle ve bebisinle

• Konu Sahibi suveybe
sağol canım.ilki öyle olunca ikincisinede korkuyla yaklaşıyorum işte.doktorumu değiştirsem napsam.kese kaç haftalıkken görünüyo ya?

• Konu Sahibi suveybe
canım kese bhgc değerin 1000 civarındayken görülüyor korkma görülür daha 5. haftada filan görülüyor ama geç döllenmede senin hesabınla tutmuyor korkma inşallah bişey olmaz iyidir bebişin

• Konu Sahibi suveybe
eftelyacım doktorda geç döllenme dedi keseyi göremeyinceama 641de az bi değer offf

• Konu Sahibi suveybe
canım korkma geç döllenme olmuştur..aklına kötü şeyler getirme..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..Allah tamamına erdirsin..amiiinn..

• Konu Sahibi suveybe

Şuan aynı durumu yaşıyoruz ve aynı endişeyi 2 düşüğüm oldu bu 3. hamileliğim bende keseyi göremedim henüz banada doktorum geç döllenme dedi... Bakalım haftaya öğrenicem inşallah canım bebeklerimiz tutunur bize kendilerinide gösterir...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi suveybe
Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..Bence morelini bozma allaha dua ett inşallah hayırlısı ilee keseyi görüceksinn

• Konu Sahibi suveybe
suveybecim canım benim öncelikle kafandaki şu olumsuz düşünceleri bi kov
inşallah geç döllenmedir ve bi daha ki gidişinde keseyide dörürsün değerlerinde normale döner sen canını sıkma Allah kerimdir inşallah bu defa hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder mevlam sen Allah'a sığın ona tevekkül et inşallah herşey yoluna girer tatlım Allah yar ve yardımcın olsuna.s.

• Konu Sahibi suveybe
sağolun arkadaşlar.öğlen doktora tekrar gidicem beta hcg değeri için.nolur dua edin bana.allaha emanetsiniz

• Konu Sahibi suveybe
iyi dusun iyi olsun canim benim arkadsim 8 haftalikken keseyi gordu sen bol bol dua et melegin siki siki sarilmistir sana emin ol

• Konu Sahibi suveybe

cnm seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı sorunu bende yaşıyorum.bugün 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim 350 çıktı benim hcg.benide pztsi çağırdı artış varmı ona bakcak.kese 1000 lerden snr gözüküyomuş.yani daha çok erken.ama artış olmassa büyük ihtimal dış gebelik.bende endişeliyim.inşallah böle bişey yaşamam

• Konu Sahibi suveybe
canım ne oldu dr ye gittinmi kaç çıktı değerin haberdar et bizleri inş herşey istediğin gibi olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…