hamileyim ama lütfen yardımmm

kardelen_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
472
3
38
slm arkadaşlar bugün doktora gittim .ultrasona girdim.rahim ters gebelik göremiyorum dedi.sonra vajinal muayine etti. yine görmedi vajinal ultrasondan. kist var dedi 2.5-3 cm .ama bebek görünmüyor kan tahlılı yaptırdım sonucunu 2 de alıcam. idrar testinde hamile çıktım ama bebek nerdeeeeeee ?? bu kist ne kisti???? zararlı mı ?? hamileysem bu kist bebeğe zararlı mı???? bi sürü soru var aklım da lütfen yardım edinnn bana . benim gibi olan var mı aranız da ( senağlama senağlama senağlama

senin durumunda degilim ama uzuldum adina ins duzelirsin ben sali gunu dr daydim 4 hafta 3 gunluktu gorundu hersey normal dedi kis zararli sanada onada bildigim kadariyla ama umudunu kaybetme bir doktorlada kalma bi kac kisiye gorun hayirli haberlerini bekliyoruz

canım benim bende 3 haftalık hamileyim cumartesi gidicem hayırlısıyla inşallah ama kist zararlı sanada bebeğede inş herşey umduğun gibi olur kendini üzme sitres yapma sakın herşey gönlünce olsun Allah yardımcın olsun.

Canım inşaallah dış gebelik değildir. Ben geçirdim çünkü kan testinde hamilesin ama rahimde gebelik kesesi görünmüyor, hcg sonucum 8.000 ne çıkana kadar bekledim sonra laperoskopi oldum inş. sadece kist vardır ve onu da ilaçla hallederler.

slm kizlar 2 aydir adet olmuyom ben hic korunmuyom doktora gittim hamile deyilim sizce ney

kaç yaşındasın çocuğun var mı onlar önemli yoksa menepoz hepimizin başına gelecek birgün bidaha regl olmayacaksın yani yumurtlamayacaksın.

Hormonlarına baktılar mı yani östrojenine Allah korusun erken menepoz geçirebilirsin.

çok garipsiniz ya kıza hemen menepoz diyosunuz !!!nerden biliyosunuz doktora gidene kadar o kızdaki telaşeyi bi düşünün günah.. artı yorum yaparken empati yapınız lütfen!!adet geçikmesinin binlerce nedeni vardır tek nedeni menepoz değildir bilgilerinize...

Cevabını verdiğim arkadaş rahatsız olmuyorda neden bir başkası yorum yapıyor onu anlamış değilim olabilecek şeyden bahsediyorum kimseyede şirin görünmek zorunda değilim rahatsız olan okumasın yorum da yapmasın, olan şeylerden bahsettim arkadaşa bir kinimde yok üzmek için menopozsun da yazmadım hayret birşey.

tatlım içini ferah tut,daha minik olduğu için kese görünmüyo olabilir.
aklına kötü şeyler getime canım.
hayırlı haberlerini bekliyoruz...

canım inşallah birşeyin yoktur ama kendini üzme eğer bir rahatsızlığın varsa üzüldüğünde bunu tetikler eğer bebişin varsa sen üzüldükçe o da gelişemez üzülür hem onun için üzülme ama en kısa zamanda bir daha doktora görün

Biraz sabır etmelisin bende ilk gittiğimde kese bozuk falan dedndi ama öyle bir sorun yokmuş kese küçüktür kan testlerin nasıl

bendede aynı oldu canım.dr bebeği göremedi-kisti gördü 1 hafta sonra gittiğimde bebeişim ordaydı....erken olduğu içindir... aklına dış gebelik falan getirme.ben kendimi çok üzmüştüm.

teşekkür ederim arkadaşım verdiğin moral için. bende çok üzüldüm göremeyince nerde bu çocuk dedim.dr la konuştum bugün. 10 gün sonra tekrar bakalım dedi. kist için de önce bebeği rahim de görelim sonra onu düşünürüz dedi. bebeğe zararı 1000 de bir bana göre dedi.genelde kötü huylu değilse büyüme yapmazsa gebeliğin ilerleyen zamanların da yok olabiliyormuş. benimkisi daha büyümez inş 2,5- 3 cm.

Biraz sabır etmelisin bende ilk gittiğimde kese bozuk falan dedndi ama öyle bir sorun yokmuş kese küçüktür kan testlerin nasıl

valla dr bana ne kadarlık hamile olduğumu söylemedi.dur ben yazayım size:
prolaktin: 26,86
beta hcg: 986
dhea-s: 361,9 ne demek bunlar şimdi?

bazen o kisti bebek sanabiliyolar ve kan tahlilinde daha iyi çıkıyo sonuç gebemisin değilmisin diye başka dr larada gidersen hepsi başka bişi dicek ve kafan iyice karışıcak gönlünü ferah tut karamsar düşünme iyi düşünmeye çalış daha küçük olduğu için göremiyo olabilir ben hamilelik testi yaptırdım birinde değer çok az çıktı ve hiçbişi göremedi sonraki hafta gittim gene kan tahlili yaptırdım bu kez değer yüksek çıktı ve sadece bi nokta kadar bişi görebilidi küçük olduğu içinde görememiş olabilir biraz sabret zaten gebelik varsa kan tahlilinde çıkar içini rahat tut allah büyüktür

kardelencim değerlerin hamile olduğunu ama bebeğin çok küçük olduğunu gösteriyor korkmana gerek yok ayrıca aklıma gelmişken bebek zaten ilk üç ay oluşan kistle beslenirmiş onun için kistedende korkamana gerek yok inşallah bir dahakina bebişide görürsünüz

inş cnm ya içimi ferahlattınız gerçekten ben önümüzdeki hafta başka bir doktora daha gitmeyi düşünüyorum bakalım o ne dicek. tşkler arkadaşlar.

kardelencim kese degerin 1000 uzerinde olunca gorulur cnm yani suan gormemesi cok normal ayrica her hamilelikte kist olabilir benimde hamileligimin baslarinda iki tane kist vardi kendiliginden gider demisti doktorum ve gercekten de oyle olmustu yani hic panik yapma herseyin normal gidiyor hayirlisiyla bebeginin saglikla kucagina alman dilegiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…