hamileyim ama korkuyorum

balkxoxpxuxgxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
21
0
42
Merhaba Arkadaslar;

Ben 8 yıllık evliyim ve cocugumuz olmadı bu zaman zarfında ve normal yolla olamayacagını söylemişti dr. Fakat Suan 6 haftalık hamile oldugumu ögrendim çok saskınım ve korkuyorum adet öncesi agrılarım var arada gelip diyo kasıklarımda ve belimdede var arkadaslar lütfen içimi rahatlatacak bieşeyler söyleyin şimdiden tsk ler.

cnm bence korkman yersiz boştan yere strese girme hamilekte kasık ağrıları oluyo die biliyorum bence şimdi stres yapmak yerine hamileliğin tadını çıkar ama ağrıların çok şiddetliyse bi dr a başvur umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırsına.s.

çok tsk ederim .çok saolun.ama bir türlü içimi rahatlatamıyorum uykularım kaçtı. Dr gittim 10 gün sonra kontrole çagırdı umarım dediginiz gibi olur.

canım korkma benim teyzemde 10 sene sonra hamile kaldı aynı şikayetler ondada vardı şimdi çok güzel bir oğlu var 4 yaşında bile

çok tsk ederim .çok saolun.ama bir türlü içimi rahatlatamıyorum uykularım kaçtı. Dr gittim 10 gün sonra kontrole çagırdı umarım dediginiz gibi olur.

KORKUN NE TAM OLARAK? BEBEĞİNİ KAYBETMEMİ YOKSA HAMİLELİĞE ALIŞAMAMI? HER ŞEY ALLAHDAN KALBİNİ ALLAHA DAYA VE HER ŞEYİ OLURUNA BIRAK KENDİNİ STRESE SOKMA CANIM BOŞUNAa.s.a.s.

Allah bagışlasın inanın çok sevindim. Olmayınca daha çok anlıyorsunuz degerini darısı benim basıma insallah bende bebegimi kucagıma aldıgım günleri görürüm umarım..

Hayirli Olsun. Korkmani Gerektiricek Bişey Yok Canim. Kasik Ağrilari Normal Bendede Vardi. Stres Yapma. Her Hamilede Olucak Diye Bişey Yok Bazilarinda Olur Bazisinda Olmaz. Sen Içini Ferah Tut.

canım agır kaldırma kardeşim ebe hemşire işlk 3 ay çok önemliymiş bebegin tutunması için ilişki yasak.bence sen 9 ay boyunca ilşkiye girmeyin.sonra ayaklarını uztıp dinlenceksin iş yapma sürekli yat.3 ay boyunca kendini koru.maydonız ve dereotu yeme.hamama gitme ve sıcak suyla yıkanma.yatman lazım.bu 3 ayı rahat geçittr.hayırlı olsun tekrardan.stresde yasak.

Merhaba Arkadaslar;

Ben 8 yıllık evliyim ve cocugumuz olmadı bu zaman zarfında ve normal yolla olamayacagını söylemişti dr. Fakat Suan 6 haftalık hamile oldugumu ögrendim çok saskınım ve korkuyorum adet öncesi agrılarım var arada gelip diyo kasıklarımda ve belimdede var arkadaslar lütfen içimi rahatlatacak bieşeyler söyleyin şimdiden tsk ler.

canım ne güzel işte 8 yılın sonunda meleğin sana tutunmuş o yüzden üzülmek yok herşey inş hayırlı olur şimdi senin mutlu olman lazım boşver kötü düşünceleri allaha dua et ve şükret hayırlısıyla kucağınada alırsın inş:1hug:

Bencede fazla stres yapma
Hamilelikte kasık ağrısı normal diye biliyorum
Ama kişiden kişiye değişiyo
Sen yindede dikkatli ol
Doktor kontrollerini ihmal etme

Merhaba Arkadaslar;

öncelikle tebrikler:teytey:
korkmana gerek yok gayet normal bunlar, bende diyorum keşke kasıklarım belin falan ağırsada hamilelik belirtisi yaşasam diye.rahim büyüdüğü için rahmi tutan kaslar geriliyor buda kasıklarda ve belde ağrılara neden oluyor.bunları kafana takma a.s.

canım agır kaldırma kardeşim ebe hemşire işlk 3 ay çok önemliymiş bebegin tutunması için ilişki yasak.bence sen 9 ay boyunca ilşkiye girmeyin.sonra ayaklarını uztıp dinlenceksin iş yapma sürekli yat.3 ay boyunca kendini koru.maydonız ve dereotu yeme.hamama gitme ve sıcak suyla yıkanma.yatman lazım.bu 3 ayı rahat geçittr.hayırlı olsun tekrardan.stresde yasak.

FOKURFOKUR çok güzel yazmış.İlave olarak yukarıdaki raflara felan uzanma.

Canım hemen hemen aynı sayılır hamileleik haftamız.Ben 6. haftaya girdim bugün ama dr. um a göre 4+5 oluyo bugün.Hemen hemen aynı sayılırız inan bende dün bu korkuları yaşadım.Neden göğsüm ağrımıyo, kistim var ne olacak diye yazmıştım.Bugün şükür rahatım.
Sağolsun arkadaşlarda epey rahatlattı beni.
Bende 5 yıllık evliyim.Oldukça kıymetli oluyo tabi bebeişler haliyle :)
İnşallah hepimiz hayırlısıyla dünyaya getiririz bebeklerimizi.
Ben olumsuz düşünceleri dün de bıraktım.Sende umarım bugünde bırakırsın.
Kafaya takınca hiçbişeyi değiştiremeyeceğimize göre.Güzel şeyler düşünelim. :içelim:

Canım adet ağrıları çok normal, hele hele senin haftalarında.Bende hala var...

Bride canım takvimini çok sevdim bende yapmak istiyorum.Yapayım artık hazırım..Yardım edermisin ???

Çok tsk ederim.Hepiniz çok iyisiniz evet bütün olumsuz düşünceleri bıraktım bugun.Duygularıma ortak oldugunuz için hepinize minnettarım.çok öpüyorum

öncelikle tebrikler:teytey:
korkmana gerek yok gayet normal bunlar, bende diyorum keşke kasıklarım belin falan ağırsada hamilelik belirtisi yaşasam diye.rahim büyüdüğü için rahmi tutan kaslar geriliyor buda kasıklarda ve belde ağrılara neden oluyor.bunları kafana takma a.s.

insallah allahım bu guzel duyguyu mücizeyi sizede yasatır.sizin için dua edecegim.

X