Hamıleyım ama hiç kılo almadım

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
Günaydın kızlar..
neredeyse 4. ayım bitecek ama ben hamılelık başladığından beri hiç kılo almadım.
Öyle aşırı istifra da etmedim ve yaklaşık 1,5 aydır mıde bulantılarım bittiği için çok daha iyi yiyorum.mİdem bulanıyorken de zor bela yıyebıldığım seylerı yıyordum.
çok iyi beslenıyorum ama nedense 1 gram bıle almadım.Acaba bu bir problem mi ne dersiniz?herkes bebek kılo alıyordur dıyor ama bılemıyorum..

günaydın canım!ben de 18 haftalık oldum ve hiç kilo almadım hatta bi ara 3,5 kilo vermiştim ama sonra aldım çok şükür:dance:gerçi ben kilolarımı veremeden hamile kalmıştım o yüzden almaktan korkuyordum doktorum da uyarmıştı çok fazla kilo almamalısın diyea.sbebeğimin de gelişimi iyi çok şükür ama bu aydan sonra almaya başlıycam sanırım.olsun o da güzel

Bende dördüncü ayın ilk haftasındayım kilo almadım henüz.Zaten kilolu hamile kalmıştım almamam çok iyi.Gerçi asıl bundan sonra alınıyor bakalım nolcak...

Canım ben de 19 haftalık hami,leyim ama bende kilo almadım. Aslında doktorların dediğine görebebek 4. aya kadar anneden beslenebiliyor kanından saçının telinden bile. Ama 5 aydan sonra çok dikkat etmek gerekiyor ondan sonrahızla kilo almaya başlanıyor onun için endişelenmene gerek yok Bebeğin gelişiminin kiloyla alakası yok

arkadaşlar benim bi arkadaşım hamile oda şuan 6 aylık hamile hiç kilo almamış doktoruda ona 6 aya kadar fazla kilo alınmaz 6 aydan sonra 14 kiloya kadar kilo alınır demiş bende böle duydum by :)

Sağolun arkadaaşlar bende 14 haftalığım bi gram dahi almadım midem falan da bulanmıyo görenler bi de zayıflamışsın demiyolar mı gıcık oluyorum yani dün gittim uzun sçlarımı kısacık kestirdim liselilere benzemişim ama yün gibi olmuştu sert sertti halbuki uzatmak istiyodum bebişten mi acaba kuaför öyle dedi eğer ondan sa feda olsun:)

alırsın çıtırcım pıtırcım merak etme.sen yine kilo almamışsın bırak kilo almayo verenler bile var.bende 19haftalıkken 2 kilo almıştım daha.bebişin iyi olsun da sen kilo alma yeter ki.hem dr.muza sorsaydın ya.o seni rahatlatırdı.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…