Gebeliğe Hazırlık hamileyim ama hiç belirtisi yok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

farsena

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
36
0
slm kızlar benim sat 25 aralıktı idrar testi yaptım pozitif çıktı ama ben de hiç bir belirti yok bu normal mi acaba 2. çocuğum ama ilki çok bunalımda olduğum bir dönemde olmuştu hatırlamıyorum nasıl olduğunu bilen varsa lütfen yorum yazsın teşekkürler

canım kişiden kişiye değişebilir ve daha erkende olabilir belirti için belirtilere takılma bernce hamişliğin keyfini çıkar..... Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin amin...

Evet canım test yapmıssın pozitifmiş işte neden şüphede kalıyorsunki hala? Kişiden kişiye göre değişiyor belirtiler bazı insanlar belirtilerin tümünü yasarken bazıları hiç bir belirti yaşamıyorlar. Mesela benim annem lüçük kardesimde ilk 4 ay hiç bir belirti yasamamıs ve 4 ay boyunca adet olmuş karnındaki şişlik büyüyünce hissetniş ve doktora gidip öğrenmiş. Bence ne güzek işte sabahları miden bulanmıyor:))) Bebişin tadını cıkar canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:nazar:

tebrikler canım,başlangıçta hiç belirti olmaya bilir,benim 8.haftaya kadar hiçbişeyim yoktu,sonra sadece bualntılar başladı,kişiden kişiye göre değişir cnm endişe etme..

tebrikler canım,başlangıçta hiç belirti olmaya bilir,benim 8.haftaya kadar hiçbişeyim yoktu,sonra sadece bualntılar başladı,kişiden kişiye göre değişir cnm endişe etme..
kızlar benim de p.tesi yumurtlama günümdü pazar en son bir denemem olabildi...yani yumurtlamam dan önceki gün sabah...spermler 48 saat falan yaşıyor ya tutma ihtimali olmuştur belki de dimi?

az önce kan testi yaptırdım kesin hamileyim 4 haftalık allahım isteyen herkese versin

X