hamileyim ALLAHIM cok şükürler olsun

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
1.713
11
40
bugun transferımın 10. gunuydu test yaptım ve sonuc 240.46 pazar gunu testi yenılıycez ınşallah ıkı katına cıkar cok mutluyum Allah herkese nasip etsın:dance::dance:

bugun transferımın 10. gunuydu test yaptım ve sonuc 240.46 pazar gunu testi yenılıycez ınşallah ıkı katına cıkar cok mutluyum Allah herkese nasip etsın:dance::dance:

:teytey::teytey::teytey:gözün aydın canım.....ne kadar güzel....inşallah ikiz....allah kucağına da almayı nasip etsin....a.s.:smiley-cool:

Canim benim haberine çok sevindim hamişler dünyasina hoşgeldin :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

allah sana ve beşine sağlik versin hayirlisiyla kuçağina almayi nasip etsin canim benim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canim tebrikler allah kucağinada almani nasip etsin inşallah arahaat ve sağlikli bir hamilelik geçirmeni dilerim

:lepi:

:lepi:kaydirigubbakcemile5
seherim allah dahada mutluluklar versın insallah. hemen bize ilk belirtilerini yaz:eek:belki değişik bişeyler vardırsositososito

Gozun aydin canimmmm hihoyyyt
rabbim tum isteyenlere versin insallah
Nerde yaptirdin acaba tup bebegi :CüvCüv:

seherim canım benim inanki çok sevindim inşallah saglıcakla kucagına almayı nasip eder ALLAHIM

cok sagolun kızlarrr ALLAH razı olsun ısteyen herkes eversın ınşallah bende belırtı hıc olmadı nerdeyse bugun kasıklarım agrıyor oda sevıncten sanırım ben bursa acıbadem hastanesınde yaptırdım canım

canım diğer başlıkta da tebrik ettim seni buradan da ediyorum. Allah tamamına erdirsin inşallah. darısı başıma.

kızlar deger 240.46 cıktı doktor cogul gebelık dedı bugun daha 10.gun cunku ınşallah ıkızdir daga cok olmasını ıstemem cunku sonlandırmaya kıyamam bana 4 embrıyo konmuştu

kızlar deger 240.46 cıktı doktor cogul gebelık dedı bugun daha 10.gun cunku ınşallah ıkızdir daga cok olmasını ıstemem cunku sonlandırmaya kıyamam bana 4 embrıyo konmuştu

canımcım seni her yerde tebrik ederimmmm..Hayırlı uğurlu olsun :emir_bebek::nazar:
Allahım sağ slaim kucağına almayı nasip etsinnn inşallah
kaydirigubbakcemile5hihoyyythihoyyyt

tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin.kendine ve bebişlerine iyi bak kocaman öptüm

:teytey::teytey::teytey::teytey:

Seherim canım hayırlı uğurlu olsun,ayy çok sevindim yaaa,test tarihin gelmiş,kafam hiç yerinde değil,hiç farketmedim yaaa...

Ohhh beee,elhamdülillah bi hamişimiz daha oldu çok şükür..

Rabbim hayırlı sağlıklı bi hamilelik,sağlıklı bi doğumla bebeişini,yeğenimizi kucağına almayı nasip etsin,sağlıklı huzurlu mutlu uzun uzun bi ömür sürün inşallah..Torunlarının torunlarını da sağlıkla huzurla gör inşallah canım.İyi haberlerini,testinin 2'ye katlanmasını,bebeğinin nabzını,sağlıkla gelişimini,cinsiyetini 4 gözle bekliyoruz,bize hep güzel haberler getir emi?Öptüm canım,kendine iyi bak,dikkat et olur mu?

X