Hamileyiiimmmmm

daisy16

daisy16
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
54
1
Büyük uğraşlar sonunda hamileyim kızlar...Allah'ım inşaallah benim gibi isteyen herkese nasip etsin.Micro yöntemiyle hamile kaldım 12. günüm doğum günümdü ve ben o gün öğrendim hamile olduğumu benim için en güzel hediye oldu:teytey::dance:.Şükürler olsun ALLAHIM...

tebrık ederım canım..en guzel hedıyen bebısın..hıc unutmassın artık dogum gunude bebsının mujdesını aldıgını..
saglıklı bır sekılde hayırlısıyla kucagınada alırsın ınsallah

tebrik ederimmmm!!ALLAH saglık sıhhat versin bebişine de sanada.gözünüz aydınn rabbim nazarlardan korusun.

canım tebrık ederım ne guzel çıfte mutluluk işte allah analı babalı buyutsun

Canım Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh..Rabbim hayırlı zamanda yüzünü güldürmüşş :)

en guzel dogum gunu hediyeni almissin..
tebrik ederim..kucagina aldiginida gorursun ins

hayırlı olsun arkadaşım allah tamamına erdirsin darısı bizlerin başınahihoyyyt hihoyyyt

darısı bizlerin başına,ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah ...

Dualarım hep sizinle kızlar..Hepiniz alıcaksınız eninde sonunda bu haberi ben inanıyorum..Allah hepinizin gönlüne göre versin

tebrikler tatlımmm rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhh darısı bebek hasretiyle yananlara inşallahh

tebrıkler!:.
Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim canımm sevindim adınaaa rabbim kucağındada göstersin inşallaha.s.

....ne mutlu sana tatlım....
babayıda senide tebrik ederim.....sabrın sonu selamet....
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına ...
RABBİM tüm isteyenlere bu duyuyu yaşatsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…