Hamileyiiim ........

kızlar çok mutluyum bugün ikinci testi yaptım pozitif çıktı çizgi çok net allahıma şükürler olsun.doktora nezaman gitmeliyim bana fikir verebilirmisiniz?

hayırlı uğurlu olsun tebrikler canım hiç bekleme hemen git. ben test pozitif çıktığı gün randevu alıp hemen gitmiştim eşimle

çok teşekkür ederim cnm inan şuanda uçuyorum bu kadar kısa süre içinde hamile kalıcağımı hiç düşünmemiştim.tahminen 3 haftalık.senin bebişin ne kadarlık?

benim hamileliğimde sürpriz olmuştu beklemediğimiz bi anda Allahın takdiri. 8 hafta 5 günlük hamileyim. googledan gebelik hesaplama diye gir son adet tarihinin ilk gününü yaz çıkıo kaç haftalık olduğu canım. hemen git doktora o seni yönlendiriyo şu zaman gel falan diye.

allah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasibetsin hepimize.sana bir soru daha soriyım cnm:)profildeki kalpli çizelgeyi nasıl yüklüyosun?ben daha acemiyim burda:)

canım forumu ana sayfa yap altlara doğru in ortaya karışık başlığının içinde teknik destek kısmı var. teknik desteğin içinde sorularınız sorunlarınıza gir. orda gebelik çizelgesi var ordan yapabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…