Hamileyiiim ........

kızlar çok mutluyum bugün ikinci testi yaptım pozitif çıktı çizgi çok net allahıma şükürler olsun.doktora nezaman gitmeliyim bana fikir verebilirmisiniz?

hayırlı uğurlu olsun tebrikler canım :nazar: hiç bekleme hemen git. ben test pozitif çıktığı gün randevu alıp hemen gitmiştim eşimle

çok teşekkür ederim cnm inan şuanda uçuyorum bu kadar kısa süre içinde hamile kalıcağımı hiç düşünmemiştim.tahminen 3 haftalık.senin bebişin ne kadarlık?

benim hamileliğimde sürpriz olmuştu beklemediğimiz bi anda Allahın takdiri. 8 hafta 5 günlük hamileyim. googledan gebelik hesaplama diye gir son adet tarihinin ilk gününü yaz çıkıo kaç haftalık olduğu canım. hemen git doktora o seni yönlendiriyo şu zaman gel falan diye.

allah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasibetsin hepimize.sana bir soru daha soriyım cnm:)profildeki kalpli çizelgeyi nasıl yüklüyosun?ben daha acemiyim burda:)

canım forumu ana sayfa yap altlara doğru in ortaya karışık başlığının içinde teknik destek kısmı var. teknik desteğin içinde sorularınız sorunlarınıza gir. orda gebelik çizelgesi var ordan yapabilirsin.

X