Hamilemiyimmmm

melek1992

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2013
100
9
Merhaba bayanlar ben yeniyim ve bir soru sormak istiyorum 1 haftadır kasık ve bacak ağrılarım akıntım ve gögüs ucumda acı var adet günüm 1 gün geçtikten sonra idrar testi yaptım 2.çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim?

valla kaç aydır istiyoruz keşke pazartesi kan tahlili yaptırcam inşllah dediğin gibi çıkar :)

merhaba bayanlar ben yeniyim ve bir soru sormak istiyorum 1 haftadır kasık ve bacak ağrılarım akıntım ve gögüs ucumda acı var adet günüm 1 gün geçtikten sonra idrar testi yaptım 2.çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim?
sen de nisan annesi oluyorsun canım inşallah. Gel...

peki canım sen öğrendiğinde kaç haftalıkmış bebegin ben pazartesi kan testi yaptırcam eger hamileysem kaç haftalık olur aceba

peki canım sen öğrendiğinde kaç haftalıkmış bebegin ben pazartesi kan testi yaptırcam eger hamileysem kaç haftalık olur aceba
ayy canım bilmiyorum ki 2 gün geçti kan da 1706 çıktı doktorum daha çarşambaya randevü verdi. Başka bir şey öğrenemedim o yüzden

hayirli olsun. kesinlikle hamilesin :)) dr.lar suan da son adet tarihine gore hesaplarlar. ona gore bakarsak 5. hafta icindeaindir muhtemelen. kesin haftayi da ancak ultrasonla bakinca soyleyebiliyorlar.

Merhaba bayanlar ben yeniyim ve bir soru sormak istiyorum 1 haftadır kasık ve bacak ağrılarım akıntım ve gögüs ucumda acı var adet günüm 1 gün geçtikten sonra idrar testi yaptım 2.çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim?

melecım bnde aynısı sayılır 3 tane yaptım 3 de sılık czgı cıktı yarın doktora gdcm ıns + sonuc alırım:) sennde ıns hyrlısı :):nazar::emir_bebek:

bugun vajınamdan ultrason oldum ve kan testi verdim bnm için dua edın arkadaslar ıns sonuc + olur :emir_bebek::KK3:

X