Hamilemiyimmmm

melisaaaaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
26
18
21
Adetim 1 gün gecikti test yaptım, silik çizgi çıktı , sizce var mı

Eklentiler

• IMG_0654.jpeg
    IMG_0654.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 100
Teşekkür ederim, çok hafif baş dönmesi harici bir şey yoktu
Hayırlısı olsun cnm Allah tamamına erdirsin kucağına al inşallah sağlıkla.
Bende aşılama oldum.bugun 10. Gün hiçbir belirtim yok oyuzden birwz moralim düştü. Sen adetin geçince mi ogrendin? Hiç mi belirtin olmadı kaşık ağrısı bel.agrisi WC çıkma göğüs falan? Sadece baş dönmesi mi🤔

Hayırlısı olsun cnm Allah tamamına erdirsin kucağına al inşallah sağlıkla.
Bende aşılama oldum.bugun 10. Gün hiçbir belirtim yok oyuzden birwz moralim düştü. Sen adetin geçince mi ogrendin? Hiç mi belirtin olmadı kaşık ağrısı bel.agrisi WC çıkma göğüs falan? Sadece baş dönmesi mi🤔
Çokça aminn öncelikle 🦋💙
Göğüslerde hassasiyet flan olmadı, herhangi başka bir şey de, adet dönemim genelde ağrılı geçer, günüm yaklaştığı için adete yordum ben kasık ağrısını, ama normal adet sancısına benzemiyor, daha çok batmalı bir ağrı oluyor, ve hafiften bel ağrım oldu, ama ben şüphelenmedim hiç, her ay benzeri şeyler yaşıyoruz sonuçta, adet günüm aksamaz hatta saatinde olur, gecikince acaba oldum , sonrası böyle bir güzellik, hiç beklemiyordum hala şoktayım, Allah isteyen herkese nasip etsin 🥲🥲

Çokça aminn öncelikle 🦋💙
Göğüslerde hassasiyet flan olmadı, herhangi başka bir şey de, adet dönemim genelde ağrılı geçer, günüm yaklaştığı için adete yordum ben kasık ağrısını, ama normal adet sancısına benzemiyor, daha çok batmalı bir ağrı oluyor, ve hafiften bel ağrım oldu, ama ben şüphelenmedim hiç, her ay benzeri şeyler yaşıyoruz sonuçta, adet günüm aksamaz hatta saatinde olur, gecikince acaba oldum , sonrası böyle bir güzellik, hiç beklemiyordum hala şoktayım, Allah isteyen herkese nasip etsin 🥲🥲
İnşallah cnm benim amin. Bu saydigin belirtileri adet geçince mi yaşadın yoksa adete birkaç gün kala mi? Neden soruyorum. Ben 1.5 senedir her ay kesintisiz hamilelik belirtileri yaşadım hep ama gebelik gerçekleşmedi. Çok umutlu ve belirti arıyordum kendimi dinliyordum. Ama bu ay aşılama oldum ve aslında diğer aylara göre daha çok belirti olmalıydı daha çok umutlu ve daha çok kafama taktigim halde bir tane bile belirti yok çok şaşırdım. Hani kendimi dinliyorum yine eski yaptığım gibi umutlanayim diye yok bacım hiç Bir şey yok çok mantıksız değil mi.

Üstelik te adete 4 kaldı . Daha az umutlu oldigum.zamsnlsr bile illaki olurdu

Her kadının hamilelikte vücudu farklıdır, gebelikler, belirtiler, doğurganlığı, kilo alma yada alamama vs. Bence belirti arama kendinde ona odaklanma, çünkü insan beyni kandırılması en kolay şey, ağrımayan bir yerine acaba diye kulak verdiğinde beyin onu otomatik olarak ağrı var olarak kodluyor, bende her ay belirti aradım bu ay neredeyse diğer aylara nazaran hiç yoktu ama hamileyim :)

Her kadının hamilelikte vücudu farklıdır, gebelikler, belirtiler, doğurganlığı, kilo alma yada alamama vs. Bence belirti arama kendinde ona odaklanma, çünkü insan beyni kandırılması en kolay şey, ağrımayan bir yerine acaba diye kulak verdiğinde beyin onu otomatik olarak ağrı var olarak kodluyor, bende her ay belirti aradım bu ay neredeyse diğer aylara nazaran hiç yoktu ama hamileyim :)
Cnm anlatamadım gaalibs ben..diyorum ki diğer aylar bu kadar umutlu olmadığım halde çok belirtim oldu gebelikler olmadı..ama bu ay aşilama ya umud bağladım çok inandım kendimi şartladigim halde belirti arayıp kendimi dinledigim halde belirtim yok. Acaba progesteron yapar mı diye düşünüyorum adet olana kadar kullan dedi doktor. Onu kullandigim için adetim gelmeyecek bırakan a kadar oyuzden mi belirtim yok

Cnm anlatamadım gaalibs ben..diyorum ki diğer aylar bu kadar umutlu olmadığım halde çok belirtim oldu gebelikler olmadı..ama bu ay aşilama ya umud bağladım çok inandım kendimi şartladigim halde belirti arayıp kendimi dinledigim halde belirtim yok. Acaba progesteron yapar mı diye düşünüyorum adet olana kadar kullan dedi doktor. Onu kullandigim için adetim gelmeyecek bırakan a kadar oyuzden mi belirtim

X