Hamilemiyimmm ne dersinizzz

GonuLBAGIM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
67
7
kızlarr yarın kan tahlili yaptırcam ama yine de yazmak istedimm. Adetim 2-3 gün gecikti. Normalde adetime bi hafta kala hemen ağrılarım olurdu ve göğüsler şişerdi. Ancak hiç bişey yok. Sadece normal akıntım var ve akıntımda bazen pembe ip şeklinde pembe leke var. Ben ip sandımm da değilmişşş. :)

Aynı durum bende de mevcut ve adet olmadan belirtiler olurdu . 5 gün gecikti ama belirti falan yok sadece şişlik var. Çok korkuyorum ya kistse diye ilk defa bu kadar gecikti. Test yaptım ama negatif Yarın kadın doğum uzmanına gidecem nasıl muyane eder? uff çok korkuyorum ilk ddefa gidecemm:18:

Korkmaa canım benimm. Alttan ultrasona girersin büyük ihtimalle. Alttan bakıyorlar ama korkacağın bir durum yok. ekrandan bakıyorlar bir durum varmı yokmu diye. eğer gebeysen orda da belli olabilir. İnşallahh gebeyizdirrr yaaa

Alttan muayeneden korkuyorum zaten ilk defa kadın doğum uzmanına gideceğim off ya kadınların erdi bitmiyor ki

İnş canım gebeyizdir bende çok istiyorum :) G üzel haberlerini bekliyorum canım benim:) Rabbim gönlüne göre versin canım inşallah

Benim avatar resmim mi canım?

evet canım senın avatar resmin

msn de konuşurduk bana bu resmı göndermişti avatar resmine koy diye oda bi değişiğini koyardı taa yıllar önce

güzel bir tesadüf oldu
canım inşallah bebeğin rahmine düşer ,allah herseyın hayırlısını versin,
hamilelik dönemınde sormak sıtedıgın seyler olursa yardımcı olurum sana,
ilk zamanlar akıntı cok oluyor derler ama benım sonradan basladı ,ama şu bı gercek hep adet olucakmısım hissi yasıyorsun ,
sana tavsıyem reglinin geçmesınden 7 gun sonra testyap ozaman kesın sonucu alırsın

profil resmimle seni üzdüysem hakkını helal et canım yaa :26: Gebelik konusunda bu ay çok ümitliydim ama az az kan geliyoo ümidim kalmadı açıkcası Herşeyin hayırlısı. Rabbim elbet hayırlı günde nasip edecektir...

Son düzenleme:

yok tatlım üzülmedim de bi an görünce aklıma geldi güzel bir tesadüf oldu buna ihtiyacım varmış
kırmızı şekildemı kan yoksa koyu kahverengi kıvamındamı

Kızlar kandan korkmayın ben ılk beta hcg 6.27cıktı ıkıncı gun gıttım tekrar yaptırmamı ıstedı doktor hastaneye gıttıgımde tuvalete bır girdim kı adet okuyorum esime dedım gerek yok bakmaya adet oldum ol gelmişken bakalım dedı ve degerım ıkıye katlamıştı ıkı gun kanamam devam ettı am degerım ikiye katlayarak devam etti ve şuam hamileyimm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın bayanlar.. eski usul gebelik testleri hakkında bi fikriniz var mı :) karbonat ve limonla yapılan testler..hiç duydunuz mu ya da yapan oldu mu ?

Son düzenleme:

ah sağol canım yaa zaten bu yazılarınız ile bizleri ümitlendiriyor ve bilgilendiriyorsunuzz. Dediğim gibii ilk kez böyle bi adet geçiriyorum ama adet mi değilmi bilmiyorum. Hamile gibi hissediyorum kendimi. Normalde ağrılı adet yaşarken şimdi hiç ağrım yok. Sulu açık pembe geliyo sadece. Tahlilde yaptıramadımmm :18:

Ben duydum ama hiç yapmadım doğruluğu nedir bilemiyorum :))

ben de bilemiyorum ama meraktan yaptım dün ikisini de tam anlamadım ama :) karbonatı bi anda atmak gerekiyomuş idrara ve köpürürse pozitifmiş. limonu da sıkıyomuşsun idrara dibe tortu çökerse pozitifmiş..
ben dün yaptım karbonat az köpürdü limon tortusu da biraz çöktü biraz asılı kaldı içinde. daha 5 gün var adetime erken diye mi böyle arada kaldı acaba dedim bende tabi modern yöntemler dururken ne gerek var denebilir ama insan duyunca merak ediyo

Benim de tam adet günümde oldu bu kana resmen adet kanamasıydı tek farkı ağrı yok bide eskiden küçük küçük parçalar gelirdi o seferinde en ufak bişey gelmedi ıkı gün sürdü progestan iğne oldum gectı canım eğer hamileysen hemen bunu öğrenip ona göre ilaç Alman tedavi olman lazım hemen test yapmalısın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamile kalabilmek için yapmadığımız şey, denemediğimiz yöntem kalmayacak heralde : inşallah hamileyizdirrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…